Kilka dni przed galą MF & DAZN: X Series 14, na której będziemy mogli zobaczyć walkę Ferrariego z Salt Papim, odbyła się oficjalna konferencja. Jak się okazało, zagraniczni widzowie bardzo pozytywnie przyjęli postać Amadeusza.

Mocna wymiana zdań między Salt Papim a Ferrarim

Zdecydowanie najciekawszym zestawieniem z karty walk MF & DAZN: X Series 14 jest pojedynek Amadeusza z Salt Papim. Niedawno mogliśmy obejrzeć konferencję, na której właśnie tych dwóch zawodników miało okazję się skonfrontować. Ferrari nie zawiódł, a jego perfomance spodobał się widzom.

Czytając komentarze pod filmikami z konferencji, ciężko znaleźć negatywne opinie. Amadeusz Ferrari znany jest ze swoich kontrowersyjnych występów i tak było również tym razem. Nie obyło się bez mocnych wyzwisk w stronę Salt Papiego.

Rasistowskie wyzwiska

Podczas FACE2FACE Ferrari rzucił w stronę rywala słowa, których po chwili zaczął żałować. Przeszło mu przez myśl, że mógł powiedzieć coś rasistowskiego.

Zginiesz [...] Co ty zrobisz, ty mały Azjato?

Jak jednak się okazało w dalszej części konwersacji, Salt Papi jest oczywiście Azjatą. Amadeusz nie powiedział nic nieodpowiedniego, jednak było widać lekkie przerażenie w jego oczach.