Legia Warszawa, podobnie jak Raków Częstochowa ma przed sobą już tylko jednego rywala w drodze do europejskich pucharów. Wicemistrz Polski w czwartek zagra na wyjeździe z FC Midtjylland, który dysponuje zdaniem bukmacherów podobnym potencjałem. Gdzie możemy obejrzeć tę rywalizację?

FC Midtjylland - Legia Warszawa Gdzie oglądać?

Zarówno Raków Częstochowa, jak i Legia Warszawa w ostatniej rundzie eliminacji do europejskich pucharów mierzą się z zespołem pochodzącym z Danii. W przypadku Wojskowych jest to FC Midtjylland.

Spotkanie Midtjylland - Legia Warszawa obejrzycie ponownie na antenie TVP Sport. Początek rywalizacji został zaplanowany na czwartek 24 sierpnia. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 20:00.

Kiedy i o której mecz Midtjylland - Legia Warszawa?

Zaledwie cztery dni po spotkaniu w Ekstraklasie z Koroną Kielce Legia Warszawa podejdzie do kolejnej ważnej rywalizacji. W czwartek 24 sierpnia Wojskowi zagrają pierwsze spotkanie ostatniej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy. Rywalem będzie duńskie FC Midtjylland. Początek spotkania rozgrywanego w Herning o godzinie 20:00.

FC Midtjylland - Legia, transmisja na żywo w TV

Wszystkie spotkania Legii Warszawa w eliminacjach do europejskich pucharów transmitowała stacja TVP Sport. Nie zmieni się to w przypadku czwartkowego spotkania z FC Midtjylland. Faworytem w oczach bukmacherów są tym razem gospodarze.

FC Midtjylland - Legia, transmisja online

Rywalizację Legii z FC Midtjylland będzie można śledzić również w Internecie. Jeśli nie macie możliwości obejrzeć jej w TV, transmisję całkowicie za darmo znajdziecie na stronie sport.tvp.pl. Początek meczu o godzinie 20:00. Nie zapominajcie, że mecz możecie obejrzeć także za pośrednictwem aplikacji TVP Sport.