Rewanżowy mecz Manchester City - FC Kopenhaga miał być wyjątkowy dla Kamila Grabary, ponieważ Polak debiutuje w roli kapitana duńskiego klubu. Niestety Grabara popełnił karygodny błąd przy bramce na 2:0 dla The Citizens.

Katastrofalny błąd Kamila Grabary

Już w 5. minucie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Akanji strzałem z woleja wyprowadził Manchester City na prowadzenie. Zaledwie 4 minuty później Julian Alvarez uderzył zza pola karnego w stronę bramki Kopenhagi, a piłka lecąca wprost w Kamila Grabarę przełamała jego ręce i wpadła do bramki.

Po dwóch szybkich ciosach Kopenhaga przegrywa już w dwumeczu 1:5 i szanse na awans do ćwierćfinału są iluzoryczne. Wyniki dzisiejszych meczów Ligi Mistrzów można śledzić na naszej stronie, w zakładce wyniki na żywo. Oto wideo z błędu Grabary: