Kwestią czasu był moment, w którym najpopularniejsza federacja freak fight wykorzysta skandal, który kłębił się nad High League. Jak wiadomo, najnowsza gala konkurenta Fame się nie odbędzie, jednak na horyzoncie pojawiła się nowa federacja CLOUT MMA. Chwilę po jej ogłoszeniu FAME MMA postanowiło zaskoczyć nas swoim powrotem. Czego się spodziewać?

Fame MMA powraca! - Duża niespodzianka dla freak fightów

Nowości od Fame MMA to kolejna nowinka, która być może umili nam wakacyjny czas. Przed nami Prime Show MMA, Clout MMA i okazuje się, że właśnie kolejna edycja FAME. Federacja na swoim profilu zamieściła tajemniczy post dotyczący zupełnych zmian w zakresie dotychczasowego prowadzenia gali. Okazuje się, że w tym roku mają odbyć się więcej niż 4 gale! To nie koniec.

Pierwsze wydarzenie nowego oblicza Fame MMA mamy zobaczyć już w drugiej połowie lipca. Szykuje się więc gratka dla fanów freak fightów! Organizatorzy zamierzają dotrzeć do miast, w których dotychczas wydarzenia się nie odbywały. W ten sposób federacja powiększy grupę docelową osób, które się na galach pojawiają. Fame dąży do tego, by zbliżyć się do fanów swojej działalności.

Kolejną niespodzianką ma być nowa formuła całego przedsięwzięcia. Już w przyszłym tygodniu dowiemy się, co dokładniej organizacja ma na myśli. Można spekulować o czymś w rodzaju turnieju, który miał odbyć się na High League. Federacja zapewnia jednak o większej ilości walk i jednocześnie czymś, co zaskoczy cały świat freak fightów. Oczekujemy więc nieoczekiwanego!