Już 9 grudnia w Atlas Arenie Łódź odbędzie się gala Fame: Reborn. W piątkowy wieczór natomiast na YouTube pojawił się kolejny odcinek Artura Przybysza z serii Damsko-Męsko o Frakach, gdzie wspólnie z dziennikarką MMA.pl - Kasią Kubiak w trakcie 21-minutowej rozmowy pojawił się ciekawy wątek dotyczącej grudniowej gali organizacji FAME

Walka 2vs2 na gali Fame: Reborn? Taki wariant jet możliwy

Według informacji Artura Przybysza federacja Fame MMA myśli o tym, aby na gali Fame: Reborn dodać do karty walk jedno bardzo interesujące ciekawe zestawienie walki 2vs2. Pod uwagę brane są dwa warianty. Pierwszym z nich jest ewentualna walka wieczoru, jaką byłaby batalia Sebastiana Fabijańskiego i Sergiusza “Nitro” Górskiego z Wojtkiem Golą i Sylwestrem Wardęga. Natomiast drugą opcją może być pojawienie się duetu w postaci Jacka Murańskiego i Amadeusza Ferrariego, a ich przeciwnikami byliby Kornel “Koro” Regel + jeszcze jedna dodatkowa osoba.

Z perspektywy widzów ciekawą walką byłoby starcie z opcją numer jeden. Jak wiadomo Nitro i Wardęga już od kilkunastu miesięcy na wielu liveach mówią, że chętnie by się w końcu ze sobą zmierzyli, ale jak na razie nic z tego finalnego nie wyszło. Jeżeli chodzi o Fabijańskiego i Golę to obaj panowie na konferencji przed galą Fame MMA 19 mieli wspólny face to face, gdzie aktor w trakcie zażartej dyskusji ze swoim oponentem raperem - Filipkiem stwierdził, że Gola nie ma nic do powiedzenia w FAME. Sam członek ekipy GOATS był zniesmaczony wypowiedzią aktora. Fabijański stwierdził potem, że jego wypowiedz była grą aktorską. Po konferencji Fabijański i Gola pogodzili się a w wywiadzie dla portalu Super Express “AlterBoy” stwierdził, że nigdy nie zawalczy z współwłodarzem Fame MMA

-Ja lubię Wojtka, na pewno nie dojdzie do naszej walki. To jest jakiś absurd, że zrobiliśmy face to face. Mówiłem mu w trakcie, żeby dał spokój - stwierdził 36-latek.

Czy ostatecznie FAME postanowi zrobić świąteczny prezent dla swoich fanów i doda któreś z tych zestawień do gali Fame: Reborn? O tym przekonamy się pewnie już wkrótce.