Gala FAME MMA Friday Arena 1 już dzisiaj! Dojdzie na niej do aż dziesięciu emocjonujących pojedynków. Jakie są najlepsze typy na FAME MMA Friday Arena 1? Sprawdź w poniższym artykule!

FAME MMA Friday Arena 1 kursy

Gala FAME Friday Arena 1, którą można typować wyłącznie u bukmachera Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic) odbędzie się we Wrocławiu. Karta walk FAME MMA Friday Arena 1 zawiera wiele interesujących starć. Największym faworytem według ekspertów jest Lizi oraz Medusa. Natomiast najbardziej wyrównanym starcie jest pojedynek Kuby Nowaczkiewicz z Josefem Bratanem.

FAME MMA Friday Arena 1 typy

FAME MMA Friday Arena 1 typy mogą znacznie powiększyć nasz portfel. Karta walk FAME MMA Friday Arena 1 zawiera bowiem aż 10 pojedynków, dlatego zdecydowanie można wybrać kilka naprawdę interesujących zdarzeń z wysokimi kursami. W naszym typowaniu wybraliśmy tylko dwa zdarzenia, które łącznie dają kurs aż 7.25. Sprawdź typy na FAME MMA Friday Arena 1!

Dominik "Jaxu" Jax vs Adrian "Medusa" Salamon

Adrian Medusa od początku swoich występów w MMA udowadniał, że ma naturalny dryg do walki w parterze. Dodatkowo trenuje on brazylijskie jiu-jitsu już wiele lat. Jaxu natomiast, mimo tego, że jest dobrze zbudowany, rusza się dość sztywno i nie ma dobrej techniki. Można to było zauważyć w jego charytatywnej walce bokserskiej. Medusa co prawda nie będzie mógł zadawać w tej walce ciosów, jednak i tak wydaje się on ogromnym faworytem. Według nas zdoła on poddać Jaxa już w pierwszej rundzie.

TYP: Adrian "Medusa" Salamon wygra w pierwszej rundzie
KURS: 2.30

Jakub Nowaczkiewicz vs Josef Bratan

Według bukmacherów szanse obu zawodników są bardzo zbliżone. Jednak podejście obu zawodników do treningu jest kompletnie odwrotne. Bratan przyznaje się do tego, że tylko sparuje. Nowaczkiewicz natomiast już od kilku lat sumiennie trenuje przekrojowo MMA. Naszym zdaniem zdoła on przenieść walkę do parteru, gdzie Josef Bratan nie będzie miał zbyt wiele do powiedzenia. Wydaje się jednak, że raper należy do twardych zawodników przez co będzie trudny do skończenia przed czasem.

TYP: Jakub Nowaczkiewicz przez decyzję
KURS: 3.15

kod promocyjny fame mma friday arena

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.