Natalia Korgol, czyli Navcia, będzie debiutantką na nadchodzącej gali FAME MMA: REBORN. Streamerka w oktagonie zmierzy się z Lizi, dla której będzie to już drugi występ. Fagata ostatnio oznajmiła na Instagramie, że zdecydowanie kibicuje Lizi. Przy okazji mocno skrytykowała jej rywalkę - Navcię.

Czy Fagata prowokuje do walki?

Większość walk na galach freak-fightowych opiera się na konfliktach. Wrogie nastawienie przeciwników przyciąga widzów zarówno podczas konferencji, jak i ostatecznych starć w oktagonie. Agata Fąk ma za sobą pojedynki zarówno o podłożu bezkonfliktowym, jak i te którym towarzyszyła burza emocji. Czy jej ostatnia zaczepka w stronę Navci sunie ku walce?

Natalia na swoim streamie żartobliwie skrytykowała wygląd jednej z kobiet, co nie spodobało się dużej części jej widowni. Na Instagramie Fagaty pojawiła się relacja, w której ostro odniosła się do słów Navci związanych z komentowaniem wyglądu.

Wolałabym się obudzić obok tamtej dupy niż obudzić się, patrzeć w lustro i widzieć tam Navcie czyli zakompleksioną dupę, która wyżywa się na innych pewnych siebie kobietach.

Agata Fąk wspomniała również o przyszłej walce Navci, gdzie jasno podkreśliła kto jest jej faworytem - Lizi. Natalia nie pozostała dłużna Fagacie i również odpowiedziała na relacji, wypominając jej afery z przeszłości. Czy konflikt między influencerkami będzie się zaostrzał i usłyszymy o nim podczas przyszłych konferencji?

Warto też podkreślić, że Navcia jest nową zawodniczką federacji FAME, z której Agata została wykluczona. Jeśli miałoby dojść do ich pojedynku, musiałyby zawalczyć w innej organizacji.