Już od pewnego czasu w sieci krąży drama pomiędzy Oliwką Brazil a Fagatą. Cała kłótnia nasiliła się, gdy pierwsza z wymienionych wypuściła piosenkę "Plan F", która swoją treścią bardzo nieprzyjemnie nawiązuje do byłej dziewczyny Stuu. Czy to możliwe, że ich spór rozwiąże się w oktagonie?

Oliwka Brazil kontra Fagata na Clout MMA?

Od 3 dni w sieci krąży nowa piosenka Oliwki Brazil, której tekst według internautów nawiązuje do Fagaty w obraźliwy sposób. Ma to zapewne związek z faktem, że panie mają ze sobą konflikt, a Agata jako według komentujących pierwsza zaczepiła raperkę w jednym ze swoich utworów. Teraz jednak kobiety rzucają w swoją stronę obraźliwe komentarze, a to może skończyć się w prosty sposób.

W sobotę 2 marca na kanale nadawczym Agaty pojawiły się wiadomości z jej strony, mówiące o tym, że lubiła ona Oliwię. Stwierdziła, że nagrywała TikToki do jej piosenek i, że obie darzyły się sympatią jednak Brazil ją obgadywała. Parę chwil później wstawiła ona tam również zdjęcie z Lexy, którego opis brzmiał "Federacja Clout chce tej walki". Czy jest to możliwe?

Fagata vs Oliwka Brazil w Clout MMA? "Federacja Clout chce tej walki"
Fagata/Instagram

Jak wiadomo, karta walk Clout MMA 4 jest już pełna, więc trudno byłoby wcisnąć do niej ten konflikt. Być może jednak w trakcie sobotniego wydarzenia będziemy świadkami ogłoszenia tego starcia na kolejnym wydarzeniu federacji. Może być to oczywiście również żart ze strony Agaty. O tym przekonamy się w najbliższym czasie.