Po ceremonii ważenia miało dojść do face2face’a pomiędzy Don Kasjo a Boxdelem. W ostatniej chwili doszło jednak do sporych zmian i pierwszy face2face został przeprowadzony między Kasjuszem a Sylwestrem Wardęgą.

Don Kasjo szarżuje na Wardęgę i to od pierwszych sekund face2face’a!

Kasjusz od samego początku face2face’a zaatakował werbalnie zarówno Wardęgę, jak i prowadzącego Turskiego. Medialny włodarz federacji Prime na samym początku chciał, aby Turski przeprosił go za ostatnie słowa odnośnie kontraktu Kasjusza. Następnie temat zszedł na aferę Pandora Gate i wpływ całej afery na pozycję Wardęgi w federacji FAME MMA.

Don Kasjo zasugerował, że po Pandorze Wardęga dostał main event i rekordową kwotę za swój pojedynek. Choć pierwszy face2face miał być zorganizowany tak, żeby nie było „dwóch na jednego”, tak Kasjusz po równo wchodził w ożywioną dyskusję zarówno z redaktorem Turskim, jak i z Wardęgą.

Co ciekawe, Wardęga ujawnił w trakcie rozmowy sporo zakulisowych informacji odnośnie sytuacji federacji FAME MMA zaraz po wybuchu afery Pandora Gate. Wardęga przyznał, że organizacja zaproponowała Sylwestrowi rekordową kwotę za pojedynek na najbliższej gali.