Telefon Wojtka Goli do studia programu Cage miał być kontynuacją konfliktu między nim a Xayoo. Okazało się jednak, że prawdziwe dymy zaczęły kłębić się na linii Gola - Don Kasjo. Czy włodarze gali FAME i Prime rozwiążą ten konflikt w oktagonie?

Konflikt Goli z Don Kasjo? Mocny telefon na Cage’u przed FAME MMA 20

Wojtek Gola coraz mocniej podkreśla swoją pozycję w Federacji FAME MMA i ewidentnie zaczyna poddymiać. Jego obecnym oponentem jest głównie Xayoo. Gola zarzucał Majkutowi, że ten zwyzywał go na jednym ze streamów. Wyglądało na to, że panowie wyjaśnili wszystko w trakcie gali Bita Śmietanka 2, jednak Gola postanowił zadzwonić do studia i jeszcze raz przegadać to z Xayoo.

Co ciekawe, do dyskusji włączył się Kasjusz i szybko konflikt Gola kontra Xayoo przeniósł się na azymut Gola kontra Don Kasjo. Panowie szybko weszli w dyskusję okraszoną sporą ilością niecenzuralnych epitetów. Gola zarzucił Don Kasjo, że to właśnie dzięki niemu Kasjusz wszedł do branży Freak Fightów.

Z kolei Kasjusz wyśmiał, że Gola w trakcie afery Pandora Gate pokazał w stosunku do Boxdela wyjątkową dwulicowość. Wygląda na to, że zarówno spiny pomiędzy Xayoo i Golą oraz Don Kasjo i Golą zostaną wyjaśnione w oktagonie.