Wiele osób ją krytykuje, prawdopodobnie jeszcze więcej osób ogląda. Ekstraklasa mimo nie najlepszej opinii wciąż przyciąga przed telewizory i odbiorniki masę kibiców, a te są obecnie wyjątkowo profesjonalnie obudowane, jeśli chodzi o realizację. Transmisje meczów znajdziecie zarówno w TV, jak i online.

Transmisje Ekstraklasy - gdzie oglądać?

Ekstraklasa wyraźnie się rozwija i w ostatnich latach pnie w rankingu lig europejskich coraz wyżej. W naszych typach redaktorów znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na wiele meczów rodzimych rozgrywek. A w ostatnim czasie mamy coraz więcej hitów. Prawa do transmitowania meczów Ekstraklasy na wyłączność posiada obecnie CANAL+Sport. Tylko na antenach tej stacji będziecie mogli obejrzeć poszczególne mecze.

Gdzie obejrzeć mecze Ekstraklasy online?

Spotkania Ekstraklasy poza tym, że w telewizji, oglądać możemy również w internecie. Warto wiedzieć gdzie, tak samo jak w przypadku obstawiania kuponów na rodzime rozgrywki. Którego bukmachera najlepiej wybrać? Dowiecie się tego z naszego rankingu bukmacherów. Online Ekstraklasę obejrzycie dzięki usłudze CANAL+Online. Wcześniej należy jednak wykupić odpowiedni pakiet.

Gdzie oglądać Ekstraklasę za darmo?

Jeszcze do niedawna niektóre mecze Ekstraklasy transmitowane były na TVP Sport. Jako że jest to kanał telewizji publicznej, dostęp do nich był darmowy. Niestety obecnie rozgrywki polskiej ligi transmituje tylko CANAL+Sport. Możliwość oglądania Ekstraklasy należy zatem wykupić. Nie obejrzymy w sezonie 2023/24 jej za darmo. Na naszej stronie natomiast znajdziecie aktualną tabelę Ekstraklasy.

PKO BP Ekstraklasa: Gdzie oglądać w TV?

Na ten moment pełne prawa do transmisji posiada stacja Canal+. Ekstraklasa na żywo puszczana jest na kanałach tej stacji w całkowitym wymiarze. Oczywiście należy pamiętać, że wszelkie kanały Canal+ nie są powszechnie dostępne. Trzeba mieć wykupiony do nich specjalny dostęp, chyba że zawierają się one w naszym pakiecie kanałów w ramach abonamentu.

Canal+ jest obecnie jedyną stacją telewizyjną, gdzie znajdziemy wszystkie transmisje meczów Ekstraklasy. Ekstraklasa mecze na żywo rozgrywa o różnych godzinach, co więcej zdarza się tak, że o danej godzinie może rozpocząć się więcej niż jedno spotkanie. Nie oznacza to jednak, że stacja musi wybrać które spotkanie transmitować – korzystają wtedy z przywileju posiadania kilku kanałów.

PKO BP Ekstraklasa TVP transmisje

Ekstraklasa transmisje w TVP: Telewizja Polska była drugą stacją gdzie transmitowana jest PKO Ekstraklasa na żywo. W sezonie 2023/24 jedynie CANAL+Sport transmituje spotkania najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Trwają jednak rozmowy w kwestii wykupienia odpowiedniej sublicencji.

Jeśli negocjacje pomiędzy TVP, a CANAL+ zakończą się porozumieniem, możemy liczyć na to, że przynajmniej kilka spotkań z każdej kolejki Ekstraklasy będzie transmitowane na kanałach telewizji publicznej. Jak na razie nie udało się jeszcze sfinalizować umowy. Kością niezgody naturalnie jest kwota praw do sublicencji.

Mecze PKO BP Ekstraklasa skróty

Zdarza się też tak, że czasami po prostu brakuje nam czasu na obejrzenie jakiegoś spotkania, pomimo wielkich chęci. Wiadomo, że mało kto lubi oglądać mecz w pełni na drugi dzień, gdzie najczęściej w dodatku zna się już wynik. Dla wielu interesujące będą już same statystyki Ekstraklasy. Tutaj na pomoc przychodzą skróty meczów.

Zastanawianie się nad: ekstraklasa – gdzie oglądać po przeczytaniu powyższego artykułu powinno już być nieaktualne. Na koniec w ramach utrwalenia i zamieszczenia wszystkiego w pigułce przypominamy: wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy obejrzymy z całą pewnością na kanałach Canal+. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości również na TVP Sport.