Na FAME MMA 18 odbędą się dwie walki w formule K-1. W jednej z nich Dawid "Dzinold" Rzeźnik zmierzy się z Robertem "Sutonatorem" Pasutem. Kiedy walka Dzinold vs Sutonator? O której godzinie walka Dzinold vs Sutonator?

Dzinold vs Sutonator FAME MMA 18 - data

Walka Dzinold vs Sutonator, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Dzinold vs Sutonator

Organizacja FAME MMA przedstawiła kolejność walk już przed premierową konferencją FAME MMA 18 w Łodzi. Pierwsze starcie zostało zaplanowane na godzinę 20:00. Walka Dzinold vs Sutonator została umieszczona jako siódma na karcie walk FAME MMA 18. Biorąc pod uwagę, że na każde starcie trzeba przeznaczyć około 30 minut, to pojedynek Dzinold vs Sutonator powinien rozpocząć się około 23:00.

Dzinold vs Sutonator

Robert Pasut początkowo miał zmierzyć się z raperem Wac Toją. Ten wycofał się jednak z pojedynku i w jego miejsce wskoczył Dzinold. Obaj zawodnicy stawiają dopiero pierwsze kroki w karierze freak fightera, więc trudno przewidywać, czego można się spodziewać po ich występie. Jednak jeśli w klatce będzie między nimi tak gorąco jak przed galą, to fani powinni być pewni dobrego widowiska.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.