W karcie walk Prime MMA 8 pojawiła się walka Wioli Koteleckiej z dziennikarką - Kasią Kubiak. Między zawodniczkami nie pojawiały się wcześniej publiczne zaczepki, jednak mimo to atmosfera między nimi jest dość napięta.

Mocne słowa Kasi Kubiak o Wioli Koteleckiej

Na poniedziałkowej konferencji dowiedzieliśmy się, że znana z wielu wywiadów Kasia Kubik zadebiutuje w Prime MMA. Jej przeciwniczką podczas kwietniowej gali będzie Wiola Kotelecka.

Podczas ostatniego programu między zawodniczkami nie było zbyt wielu emocji. Pod koniec panelu Wiola postanowiła zaczepić przeciwniczkę, cytując jej ostatnią wypowiedź.

Ja myślałam, że ja tu będę miała z Katarzyną dymy, a ona tu kurde spokojna. A na wywiadzie to mnie wręcz atakowałaś, że "ta k**wa powinna zgnić w więzieniu".

Co prawda, te słowa nie były wypowiedziane przez Kasię publicznie. Nazwała ona Wiolę w ten sposób podczas rozmowy z jednym znajomym - także dziennikarzem, a on przekazał to dalej.

Jednak nie zmienia to faktu, że reporterka nie powinna się tak wypowiadać o zawodnikach. Kasia Kubik oczywiście potwierdziła swoje słowa, wręcz była z nich dumna. Uzasadniła je, tłumacząc, dlaczego uważa, że Wiola powinna aktualnie przebywać w więzieniu.