Europejskie puchary wkraczają w decydującą fazę. W grze zostali jedynie najlepsi. W tym tygodniu będziemy świadkami pierwszej rundy starć półfinałowych Ligi Mistrzów, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. Najlepsze drużyny w Europie w jednym miejscu - czeka nas prawdziwe futbolowe święto. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać freebet o wartości 10 pln. Freebet przysługuje niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Typy na jutro

Dyszka na puchary

Real Madryt podejmie Manchester City we wtorek o 21:00. Środowy wieczór przyniesie starcie dwóch legendarnych włoskich drużyn - AC Milanu i Interu. Z kolei w czwartek AS Roma powalczy z Bayerem Leverkusen, a Juventus zmierzy się z Sevillą. Pierwszą rundą zwieńczą rozgrywki w Lidze Konferencji. Tam czeka nas starcie Fiorentiny z FC Basel i West Hamu z AZ Alkmaar. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości 10 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Gracz może otrzymać freebet o wartości 10 pln. Aby otrzymać freebet, w dniach 09.05 - 11.05.2023, należy dokonać depozytu min. 20 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 20 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Zdarzenia na kuponie mogą dotyczyć jedynie Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Bez znaczenia czy kupon okaże się przegrany lub wygrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 10 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.