Na kanale AntyFakty pojawił się wywiad z Marcinien Dubielem, który od czasu afery Pandora Gate praktycznie zniknął z internetu. W rozmowie z redaktorem Łukaszem, Dubiel stwierdził, że nadchodzą wydarzenia, które rzucą całkowicie nowe światło na aferę Pandora Gate.

Marcin Dubiel na ściance do wywiadów podczas FAME 20

Powrót Marcina Dubiela do freak fightów stoi na ten moment pod sporym znakiem zapytania. Patrząc jednak na fakt, że Boxdel walczył właśnie na FAME 20, powrót Dubiela do organizacji FAME wcale nie wydaje się niemożliwy. W wywiadzie udzielonym dla AntyFaktów, Marcin przyznaje, że cała sytuacja z aferą Pandora Gate mocno wpłynęła na jego psychikę, jednak wychodzi z niej silniejszy.

Marcin nawiązał też do pozwów, które wystosował zarówno przeciwko Sylwestrowi Wardędze, Konopskyy’iemu, jak i Natanowi Marconiowi. W trakcie wywiadu stwierdził, że:

Wiele rzeczy wydarzy się w najbliższych czasie. Nawet nie spodziewasz się jakich. Chce pokazać jaka jest prawda o tych ludziach i czym oni się kierowali. Mam mocne materiały.

Co ciekawe, do wywiadu odniósł się także Sylwester Wardęga, który podczas transmisji live przyznał, że wiedział o wywiadzie Dubiela dla AntyFaktów. Druid stwierdził, że wywiad ten ma wybielić Dubiela zamieszanego w aferę Pandora Gate, zaś jego pogrążyć.