Walka Dubiel - Alberto na High League 3 będzie mieć wymiar nie tylko sportowy. Bohaterowie pojedynku wieczoru trzeciej edycji High League zawarli bowiem nietypowy zakład, w którego tle są... piosenki disco polo i randka z Natsu.

Zakład Dubiela i Alberto

Czego konkretnie dotyczy zakład Dubiela i Alberto? Podczas sobotniego programu Rundki, który debiutancko poprowadził Mateusz Kaniowski, Dubiel i Alberto dobili targu odnośnie zakładu. Jak się okazało, każdy z nich, oprócz satysfakcji z wygranej i ewentualnego bonusu z tytułu zwycięstwa w klatce, będzie miał w tej walce do wygrania coś ekstra.

Jeśli Alberto wygra, będzie mógł się umówić "na kulturalne śniadanie" z Natsu, czyli dziewczyną Dubiela. Z kolei wygrana Dubiela będzie oznaczać, że Alberto, raper z wytwórni Malika Montanty, nagra... piosenkę disco polo, w której będzie chwalił swojego debiutanckiego rywala z walki MMA.

Zobacz także - kim jest Alberto?

- Ja nagrywam disco polo (jeśli wygrasz), a Natalia idzie ze mną na śniadanie, kiedy ty przegrywasz, co jest bardziej pewne - potwierdził zasady zakładu Alberto na zakończenie programu, na które przystał Dubiel.

 

 

Kto wygra zakład Dubiel - Alberto?

Sugerując się zakładami bukmacherskimi, które na walkę Dubiel - Alberto wystawiła firma Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna), ten pojedynek, jak i nietypowy zakład, wygra raper. Kurs na jego wygraną wynosi bowiem 1.20, choć pierwotnie szanse były znacznie bardziej wyrównane. Warunki fizyczne Alberto musiały jednak zrobić wrażenie na graczach i bukmacherach, gdyż z kolejnymi tygodniami stawał się on coraz większym faworytem.

Zobacz także - karta walk High League 3

Dla Alberto będzie to debiut w walce w formule MMA. Dubiel z kolei ma na swoim koncie trzy pojedynki w organizacji FAME MMA - w debiucie przegrał z Kacprem Błońskim, a następnie pokonał Czarka z Team X i Wojtka z WIP Bros.