Typy na walkę Don Kasjo vs Wrzosek na FAME MMA 12, czyli walka wieczoru najbliższej gali w formule bokserskiej. Czy gwiazda FAME MMA pokona byłego mistrza KSW?

Zakłady bukmacherskie Don Kasjo vs Wrzosek na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Don Kasjo vs Wrzosek można znaleźć w sekcji Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do tej walki, w której gwiazda świata freak fight zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i w przeszłości mistrzem KSW.

Galę FAME MMA 12 możesz obstawiać u bukmachera BETCLIC, zakładając konto z kodem promocyjnym TYPERVIP.

Kursy Don Kasjo vs Wrzosek na FAME MMA 12

Kursy na walkę Don Kasjo vs Wrzosek, czyli... zmiany, zmiany, zmiany. Pierwotnie faworytem był Kasjusz Życiński. Im bliżej walki, tym większe szanse zaczęto dawać Wrzoskowi i aktualnie to były mistrz KSW jest faworytem. Być może swój udział miał w tym fakt, że Don Kasjo na ostatnią konferencję przed galą FAME MMA 12 przyszedł po imprezie, którą skończył o 8 rano. Ten typ tak ma!

Typy na Don Kasjo vs Wrzosek na FAME MMA 12

Jeśli chodzi o typy na Don Kasjo vs Wrzosek, naszym zdaniem ten pojedynek zakończy się decyzją sędziów. Zarówno Życiński, jak i Wrzosek znani są z tego, że mają twardą głowę. Biorąc pod uwagę zasady walki – boks w dużych rękawicach, nic nie wskazuje na to, żeby ktokolwiek miał tutaj kogoś znokautować. Powtórka z walki Don Kasjo vs Norman Parke? Na to wygląda! Kurs może nie jest rewelacyjny, ale trudno cokolwiek innego przewidzieć w tym pojedynku.

Zobacz także - karta walk gali FAME MMA 12.

Nasz typ – walka Don Kasjo vs Wrzosek zakończy się na punkty, kurs 1.25