Kiedy walka Denis Załęcki vs Don Diego? Czy do tego pojedynku w ogóle dojdzie? Organizacja High League dotrzymała słowa i ogłosiła termin walki Denisa z Don Diego!

Kiedy walka Denis vs Don Diego? O której godzinie?

Przypomnijmy - podczas gali High League 3 doszło do zamieszek na trybunach i w konsekwencji tego odwołano walkę Denisa z Don Diego, czyli Mateuszem Kubiszynem. A raczej przełożono, a nie odwołano. Do walki nie doszło w pierwotnym terminie, ale organizatorzy zapowiedzieli, że w ciągu dwóch najbliższych tygodni zorganizują pojedynek.

 

 

I faktycznie tak się stanie - termin walki Załęcki vs Don Diego został podany 10 czerwca. Jak się okazało, pojedynek odbędzie się 10 dni później, czyli 20 czerwca o godzinie 20.00.

Gdzie odbędzie się walka Denis Załęcki vs Don Diego?

Wielu kibiców z pewnością ciekawi lokalizacja walki Załęckiego z Don Diego. Próżno na ten temat szukać szczegółów.

"Obiecaliśmy, że zorganizujemy tę walkę. Dojdzie do niej w specjalnym miejscu" - napisała federacja High League w oficjalnym komunikacie potwierdzającym termin walki Denisa z Don Diego.

Zobacz także - Don Diego skomentował odwołanie walki z Załęckim na High League 3

Jak obejrzeć walkę Załęcki vs Don Diego?

Pierwotny komunikat mówił o tym, że walka Załęcki vs Don Diego będzie dostępna dla wszystkich i że transmisja pojedynku odbędzie się na YouTube. Ostatecznie jednak transmisja będzie dostępna dla tych, którzy zakupili PPV i bilety na galę HIGH League 3 - jak poinformowała federacja.

Zobacz także - typy na High League

Walka Załęcki vs Don Diego ma być dostępna na platformie High League przez 24 godziny od premiery pojedynku.