Denis Załęcki to bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk, jeśli chodzi o polski świat freak fightów. Kibice z pewnością zastanawiają się, kiedy jego kolejna walka. Zawodnik High League zdradził szczegóły.

Załęcki przegrał z Don Diego

Swoją ostatnią walkę Załęcki stoczył na "dodatkowej" gali High League 3, kiedy przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Mateuszem "Don Diego" Kubiszynem. Pojedynek był naprawdę wyrównany i choć Załęcki wygrał pierwszą rundę, w kolejnych dwóch musiał uznać wyższość bardziej utytułowanego rywala i ostatecznie przegrał.

 

 

Przypomnijmy, że Don Diego był faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie, które na gale High League wystawia legalna firma Fortuna (odbierz Kod promocyjny Fortuna).

Dla Załęckiego była to pierwsza porażka w federacji High League. W debiucie pokonał Alana Kwiecińskiego - również na pełnym dystansie.

Kiedy kolejna walka Denisa?

W wywiadzie po pojedynku z Kubiszynem, którego Załęcki udzielił Mateuszowi Kaniowskiemu, gwiazdor High League uchylił rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o swój kolejny start w szeregach tej federacji. Jak przyznał, wystąpi na wrześniowej gali High League 4.

Zobacz także - kim jest Denis Załęcki?

Załęcki celuje w rewanż z Don Diego w formule stójkowej, jednak jest mało prawdopodobne, żeby federacja ponownie ich zestawiła już na następnym wydarzeniu. Realna natomiast wydaje się walka Denisa z Piotrem Szeligą, w przypadku której obaj zawodnicy są "na tak".

Zobacz także - Piotr Szeliga - MMA, wzrost, hokej, FAME MMA