Dawid Ozdoba bez wątpienia był jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodników, jacy pojawili się na galach FAME MMA. Kim był Dawid Ozdoba? Ile Dawid Ozdoba miał lat? Dawid Ozdoba Pandora Gate - jakie jest powiązanie?

Kim jest Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba studiował na Politechnice Szczecińskiej, gdzie ukończył Wydział Mechaniczny. W trakcie studiów ćwiczył na siłowni i próbował swoich sił w sportach walki, jak jujitsu, karate czy taekwondo. Ozdoba ukończył także kurs instruktora kulturystyki oraz treningu personalnego. Ma on na swoim koncie występy w serialach i filmach. Był on również chippendalesm i posiadał własną grupę tancerzy erotycznych BadBoys Pro Team.

Najwięcej osób kojarzy jednak Dawida Ozdobę z jego występów na galach FAME MMA. W tej organizacji stoczył on dwie walki i obie przegrał.

Dawid Ozdoba wiek

Dawid Ozdoba urodził się 2 marca 1977 roku. Zmarł 3 październiku 2022 roku, a więc miał wtedy 45 lat.

Dawid Ozdoba waga

Wagę Dawida Ozdoby poznaliśmy przy okazji jego walk w MMA. Ozdoba ważył około 75 kilogramów.

Dawid Ozdoba wzrost

Ile ważył Dawid Ozdoba? Wzrost Dawida Ozdoby oscylował w okolicach 180 centymetrów.

Dawid Ozdoba gra

Po drugiej walce Dawida Ozdoby w FAME MMA, na zawodnika spadła ogromna fala krytyki. To w dość znaczący sposób wpłynęło na Ozdobę, który zaczął wypuszczać do sieci filmiki o dość dziwnej treści. Wielokrotnie powatrzał na nich, że wita wszystkich w grze. Internauci jednak nie wiedzieli co oznaczają te wypowiedzi.

 

Dawid Ozdoba MMA

Dawid Ozdoba w MMA zadebiutował na długo przed powstaniem organizacji FAME MMA. W kwietniu 2013 roku wystąpił on bowiem na gali MMA Attack 3, podczas której zmierzył się z Robertem Burneiką.

Dawid Ozdoba Burneika

Ozdoba, mający na swoim koncie treningi w różnego rodzaju sportach walki, w 2013 roku postanowił spróbować swoich sił w MMA. Angaż Ozdoby ogłosiła federacja MMA Attack. Ozdoba zadebiutował w MMA na gali MMA Attack 3, a jego rywalem był potężny Robert Burneika, znany lepiej jako Hardkorowy Koksu. Walka Ozdoby z Burneiką zakończyła się w bezprecedensowy sposób. Sędzia kilkukrotnie karał Ozdobę za unikanie walki, aż w trzeciej rundzie zdyskwalifikował go. Tym samym debiutancka walka Ozdoby w MMA zakończyła się jego porażką.

Dawid Ozdoba FAME MMA

W 2016 roku Ozdoba miał wrócić do startów w MMA, gdyż ogłoszono jego walkę z Pawłem Trybałą, znanym szerszej publiczności jak Trybson. Ostatecznie do ich starcia na gali PLMMA nie doszło. W 2018 roku Ozdoba zawalczył na pierwszej gali FAME MMA. Jego rywalem był wówczas Dawid "Ambro" Ambroziak, z którym przegrał, odnosząc tym samym drugą porażkę z rzędu.

Walki Ozdoby cieszyły się sporym zainteresowaniem, więc na gali FAME MMA 2 – mimo kiepskiego bilansu – dostał kolejną szansę. Tym razem jego przeciwnikiem był Marek „Adbuster” Hoffmann. Pojedynek, w kontrowersyjnych okolicznościach, zakończył się porażką Ozdoby.

Dawid Ozdoba Amazonki

W trakcie wakacji w 2001 roku wziął udział w programie Amazonki, który emitowany był na antenie Polsatu. Reality show polegało na tym, że 12 mężczyzn walczyło o względy sześciu kobiet. Ozdoba wygrał ten program wraz z Agnieszką Peczyńską, z którą przez kilka najbliższych miesięcy był w związku. Następnie partnerką Ozdoby była Edyta Herbuś, znana polska tancerka oraz aktorka.

Po opuszczeniu programu Ozdoba, zdający sobie sprawę ze swojej popularności, założył pierwszą w Polsce grupę chippendales - Bad Boy, stając się tym samym najsłynniejszym polskim tancerzem erotycznym. Ozdoba, wraz z kilkoma innymi mężczyznami, umilał swoją obecnością wieczory panieńskie i inne damskie imprezy.

Dawid Ozdoba Wikipedia

Choć Ozdoba jest znanym polskim celebrytą i osobowością medialną, nie doczekał się oficjalnej notki na Wikipedii. Kto wie, może ktoś zainspirowany tym tekstem stworzy hasło pod tytułem „Dawid Ozdoba” na Wikipedii?

Ozdoba udziela się natomiast w mediach społecznościowych. Regularnie umieszcza treści na YouTube, a profil Ozdoby na Instagramie śledzi 10 tysięcy obserwujących. Na jednym z ostatnich nagrań przyznał, że dostał oferty walk od trzech organizacji MMA.


W jakim wieku zmarł Dawid Ozdoba?
Dawid Ozdoba zmarł w wieku 45 lat.
W jaki sposób zakończyła się walka Ozdoba vs Burneika?
Walka Ozdoby z Burneiką zakończyła się w bezprecedensowy sposób. Sędzia kilkukrotnie karał Ozdobę za unikanie walki, aż w trzeciej rundzie zdyskwalifikował go.