30 lat różnicy, czyli Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk vs Natan "Pierzasty" Marcoń mierzą się walce na gali Fame MMA 18. Starcie, którego rezultat dla wielu był oczywisty, jednak wiadomo, że wszystko mogło się zdarzyć.

Daro Lew vs Pierzasty

Choć między dwojgiem jest tak spora przepaść wiekowa, to internauci liczyli na zwycięstwo starszego z mężczyzn. Ma to związek oczywiście z kontrowersyjną działalnością w sieci młodszego Natana. Po swoim wejściu do oktagonu stwierdził do kamery, że "rozpie*doli ku*wę". Ludzie nie kryli się jednak z nadzieją na ukrócenie jego pewności siebie przez walecznego Lwa.

Pierwsza runda zdecydowanie pokazała umiejętności 50-latka. Widownia nie bez powodu skandowała właśnie jego ksywkę, kiedy miał on przeciwnika w dosiadzie. Druga runda rozpoczęła się ucieczką starszego zawodnika przed Pierzastym, jednak finalnie nie była dla niego niekorzystna. Z pewnością nikt się nie spodziewał, że ta walka będzie odbywać się w aż 3 rundach.

Finalnie ku zaskoczeniu wszystkich walkę wygrał faworyt wielu internautów i mniejszej ilości obstawiających, których kupony z pewnością nie okazały się trafione. Daro Lew wygrywa z Pierzastym na Fame MMA 18!