Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk i Natan "Pierzasty" Marcoń zmierzą się w jednej z walk na gali FAME MMA 18. Kiedy walka Daro Lew vs Natan Marcoń? O której godzinie walka Daro Lew vs Natan Marcoń?

Daro Lew vs Natan Marcoń FAME MMA 18 - data

Najbardziej "dymogenna" walka na gali FAME MMA 18, którą można typować w Betclic (odbierz kod promocyjny betclic), odbędzie się w sobotę 20 maja.

O której godzinie walka Daro Lew vs Natan Marcoń

Organizacja FAME MMA ustaliła kolejność walk przed pierwszą konferencją FAME MMA 18 w Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30, a oficjalna ceremonia otwarcia odbędzie się pół godziny później. Daro Lew i Natan Marcoń z racji, że w karcie walk FAME MMA 18 są zestawieni jako trzeci, powinni wejść do klatki około godziny 21:00.

Daro Lew vs Natan Marcoń

Między panami iskrzy od samego początku. Na pierwszej konferencji "Daro Lew" spoliczkował Marconia. Na drugiej z kolei Natan w pewnym momencie wyrwał się ochroniarzom i doskoczył do Kaźmierczuka. To pokazuje, jak mocny jest to konflikt.

"Daro Lew" jest po pierwszym zwycięstwie we freakach. Na gali High League 6 pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów "Ludwiczka". Marcoń z kolei przegrał w debiucie z "Wiejskim Koksem" i z pewnością liczy na swój pierwszy triumf w federacji.

FAME MMA 18 kod promocyjny

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 18. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.