Niedawno dowiedzieliśmy się, że na karcie walk Prime Show MMA 8 znalazło się nazwisko Dariusza Kaźmierczuka. Już 13 kwietnia będziemy mogli zobaczyć jego pojedynek z Bagietą. Jednak czy po tym starciu zobaczymy jeszcze Daro Lwa we freak fightach?

Daro Lew rezygnuje z freak fightów

Nachodząca walka Daro Lwa na Prime MMA 8 prawdopodobnie będzie jedną z jego ostatnich. Na wywiadzie z Hubertem Mściwujewskim zawodnik wyznał, że nie czuje już tej "iskry". Dodatkowo lata także nie pozwalają na zbyt wiele.

Swoje już zrobiłem, mi się wydaje. Teraz tylko zrobić jeszcze kilka walk, żeby to miało ręce i nogi. Troszeczkę rekord podbudować, żeby to jakoś wyglądało. Nie będziemy wiecznie tym młodym zajmować miejsca. […] Lata też nie te, 50 na karku. Tej iskry też już nie ma takiej do walk.

Dariusz wyznał, że stoczy jeszcze kilka walk w celu podbudowania rekordu. Możemy się jednak spodziewać, że w następnym roku Daro Lew oficjalnie zrezygnuje z freak fightów. Jest to na pewno dość przykra wiadomość - można powiedzieć, że jest on legendą wśród mniej profesjonalnych gal.