Damian "Kalbar" Kalbarczyk to kolejny zawodnik Hype MMA, który powalczy o kontrakt na pięć walk w FAME MMA. Kim jest Damian "Kalbar" Kalbarczyk? Damian "Kalbar" Kalbarczyk wiek, waga, wzrost – czy wiadomo, ile ma lat? Damian "Kalbar" Kalbarczyk walki – z jakiego sportu się wywodzi? Damian "Kalbar" Kalbarczyk Instagram – ile osób obserwuje jego profil na tym portalu społecznościowym?

Kim jest Damian "Kalbar" Kalbarczyk?

Kim jest Damian "Kalbar" Kalbarczyk? Na to pytanie najlepiej odpowie sam zainteresowany, który w opisie na swoim instagramowym napisał "Gym, gotowanie". Mężczyzna jest więc miłośnikiem zdrowego trybu życia i gotowania, co ściśle łączy się z treningami zarówno siłowymi, jak i sportów walki.

Damian "Kalbar" Kalbarczyk wiek, waga, wzrost

damian kalbarczyk wiek

Damian "Kalbar" Kalbarczyk wiek, waga, wzrost – na ten temat nie wiadomo było zbyt wiele, gdyż mężczyzna nie podzielił się takimi informacji na swoich mediach społecznościowych. Zawodnicy Hype MMA z czasem będą jednak stawać się coraz bardziej medialni, więc i tego typu informacje na ich temat będą łatwiej dostępne. O tym, ile „Kalbar” ma wzrostu i ile waży, dowiedzieliśmy się przy okazji pierwszej gali Hype MMA. "Kalbar" waży około 180 centymetrów i waży 70 kilogramów.

Damian "Kalbar" Kalbarczyk walki

Damian "Kalbar" Kalbarczyk walki na swoim koncie przed Hype MMA jeszcze więc nie miał, a pojedynek na Hype MMA był jego debiutem w pojedynku na zasadach MMA. „Kalbar” na swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia z treningów przygotowujących go do debiutu.

 

Pod koniec marca 2021 roku zamieścił zdjęcie między innymi z Oskarem Herczykiem, zawodowym zawodnikiem MMA. "Nie odpuszczamy i lecimy na pełnej" - napisał Kalbarczyk.

Zobacz także: Czym jest federacja Hype MMA?

Damian "Kalbar" Kalbarczyk Hype MMA

Damian "Kalbar" Kalbarczyk Hype MMA w debiucie zmierzył się z raperem Jakubem "Barym" Barczykiem. Kto był faworytem? Bukmacherzy mieli wątpliwości, kogo wskazać jako ewentualnego triumfatora tego pojedynku.

Bukmacher Betclic minimalnie większe szanse dawał „Kalbarowi”, wystawiając na niego kurs w wysokości 1.65. Z czasem jednak faworytem stał się "Bary". Jak się okazało, pierwotne kursy były bardziej trafione, gdyż Kalbarczyk rozbił swojego rywala ciosami w parterze w pierwszej rundzie i zanotował efektowny debiut w Hype MMA.

Damian "Kalbar" Kalbarczyk YouTube

kalbar youtube

Damian "Kalbar" Kalbarczyk YouTube kanał nazywa się „Kalbar” i został założony w listopadzie 2020 roku. Jak na razie znalazło się na nim kilka nagrań, podczas których Kalbarczyk między innymi gotuje. Kanał subskrybuje niewiele ponad tysiąc osób, więc walka na Hype MMA z pewnością pomoże mu wypromować również ten rodzaj jego działalności internetowej.

Damian "Kalbar" Kalbarczyk Instagram

Jakub "Bary" Barczyk Instagram o nazwie "kalbartoja" prowadzi niezwykle sumiennie i regularnie. Pojawiają się na nim między innymi zdjęcia z treningów czy życia prywatnego. Jego profil śledzi ponad 30 tysięcy obserwujących.

Damian "Kalbar" Kalbarczyk Tik Tok

Damian "Kalbar" Kalbarczyk Tik Tok – na tej platformie zawodnik Hype MMA jest najbardziej popularny, biorąc pod uwagę porównanie do jego działalności na YouTube czy Instagramie. Jego profil w serwisie Tik Tok obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Wpisy na profilu "kalbartojaa" polajkowano łącznie ponad 5,5 miliona razy.


Kim jest Damian "Kalbar" Kalbarczyk?
Damian "Kalbar" Kalbarczyk jest miłośnikiem zdrowego trybu życia i gotowania, co ściśle łączy się z treningami zarówno siłowymi, jak i sportów walki.
W której federacji walczy Damian "Kalbar" Kalbarczyk?
Damian "Kalbar" Kalbarczyk walczy w federacji Hype MMA.