Damian „Kalbar” Kalbarczyk to kolejny zawodnik Hype MMA, który powalczy o kontrakt na pięć walk w FAME MMA. Kim jest Damian „Kalbar” Kalbarczyk? Damian „Kalbar” Kalbarczyk wiek, waga, wzrost – czy wiadomo, ile ma lat? Damian „Kalbar” Kalbarczyk walki – z jakiego sportu się wywodzi? Damian „Kalbar” Kalbarczyk Instagram – ile osób obserwuje jego profil na tym portalu społecznościowym?

Kim jest Damian „Kalbar” Kalbarczyk?

Kim jest Damian „Kalbar” Kalbarczyk? Na to pytanie najlepiej odpowie sam zainteresowany, który w opisie na swoim instagramowym napisał „Gym, gotowanie”. Mężczyzna jest więc miłośnikiem zdrowego trybu życia i gotowania, co ściśle łączy się z treningami zarówno siłowymi, jak i sportów walki.

Damian „Kalbar” Kalbarczyk wiek, waga, wzrost

damian kalbarczyk wiek

Damian „Kalbar” Kalbarczyk wiek, waga, wzrost – na ten temat nie wiadomo było zbyt wiele, gdyż mężczyzna nie podzielił się takimi informacji na swoich mediach społecznościowych. Zawodnicy Hype MMA z czasem będą jednak stawać się coraz bardziej medialni, więc i tego typu informacje na ich temat będą łatwiej dostępne. O tym, ile „Kalbar” ma wzrostu i ile waży, dowiedzieliśmy się przy okazji pierwszej gali Hype MMA. „Kalbar” waży około 180 centymetrów i waży 70 kilogramów.

Damian „Kalbar” Kalbarczyk walki

Damian „Kalbar” Kalbarczyk walki na swoim koncie przed Hype MMA jeszcze więc nie miał, a pojedynek na Hype MMA był jego debiutem w pojedynku na zasadach MMA. „Kalbar” na swoich mediach społecznościowych zamieszcza zdjęcia z treningów przygotowujących go do debiutu.

 

Pod koniec marca 2021 roku zamieścił zdjęcie między innymi z Oskarem Herczykiem, zawodowym zawodnikiem MMA. „Nie odpuszczamy i lecimy na pełnej” – napisał Kalbarczyk.

Zobacz także: Czym jest federacja Hype MMA?

Damian „Kalbar” Kalbarczyk Hype MMA

Damian „Kalbar” Kalbarczyk Hype MMA w debiucie zmierzył się z raperem Jakubem „Barym” Barczykiem. Kto był faworytem? Bukmacherzy mieli wątpliwości, kogo wskazać jako ewentualnego triumfatora tego pojedynku.

Bukmacher Betclic minimalnie większe szanse dawał „Kalbarowi”, wystawiając na niego kurs w wysokości 1.65. Z czasem jednak faworytem stał się „Bary”. Jak się okazało, pierwotne kursy były bardziej trafione, gdyż Kalbarczyk rozbił swojego rywala ciosami w parterze w pierwszej rundzie i zanotował efektowny debiut w Hype MMA.

Damian „Kalbar” Kalbarczyk YouTube

kalbar youtube

Damian „Kalbar” Kalbarczyk YouTube kanał nazywa się „Kalbar” i został założony w listopadzie 2020 roku. Jak na razie znalazło się na nim kilka nagrań, podczas których Kalbarczyk między innymi gotuje. Kanał subskrybuje niewiele ponad tysiąc osób, więc walka na Hype MMA z pewnością pomoże mu wypromować również ten rodzaj jego działalności internetowej.

Damian „Kalbar” Kalbarczyk Instagram

Jakub „Bary” Barczyk Instagram o nazwie „kalbartoja” prowadzi niezwykle sumiennie i regularnie. Pojawiają się na nim między innymi zdjęcia z treningów czy życia prywatnego. Jego profil śledzi ponad 30 tysięcy obserwujących.

Damian „Kalbar” Kalbarczyk Tik Tok

Damian „Kalbar” Kalbarczyk Tik Tok – na tej platformie zawodnik Hype MMA jest najbardziej popularny, biorąc pod uwagę porównanie do jego działalności na YouTube czy Instagramie. Jego profil w serwisie Tik Tok obserwuje ponad 200 tysięcy użytkowników. Wpisy na profilu „kalbartojaa” polajkowano łącznie ponad 5,5 miliona razy.


Damian „Kalbar” Kalbarczyk jest miłośnikiem zdrowego trybu życia i gotowania, co ściśle łączy się z treningami zarówno siłowymi, jak i sportów walki.
Damian „Kalbar” Kalbarczyk walczy w federacji Hype MMA.