Szósta walka podczas CLOUT MMA 1 należała do Cezarego "Czarka Czaruje" Gołębiewskiego oraz Tomasza "Szalonego Reportera" Matysiaka. Panowie zapewnili poirytowanym transmisją PPV widzom masę emocji. Który z zawodników wyszedł jednak zwycięsko z tego pojedynku?

Czarek Czaruje pokonuje Szalonego Reportera na CLOUT MMA 1!

Choć mogłoby się wydawać, że zwycięzca w przypadku tej walki jest oczywisty, to nic bardziej mylnego. Pojedynek nie zakończył się po pierwszej rundzie, a obaj panowie od początku wykazywali się niemałą determinacją. Wbrew wszystkiemu już w pierwszym etapie, to Czarek był tym bardziej ruchliwym i niebezpiecznym przeciwnikiem.

Mimo wszystko Szalony Reporter dążył do obalenia, które początkowo nie wychodziło. Po chwili jednak mu się to udało i znajdował się w dosiadzie, natomiast po kilku ciosach z góry, rywal obrócił pozycję. W drugiej rundzie to młodszy z zawodników po raz kolejny był na wygranej pozycji. Nic dziwnego, że trzecia runda potoczyła się w taki sposób.

Już po kilku chwilach jej trwania doszło do próby sprowadzenia przez Szalonego Reportera, którą rywal zastopował. Po chwili Czarek Czaruje trafił Matysiaka, zapewniając sobie zwycięstwo przez KO w trzeciej rundzie. Koniecznie sprawdźcie wyniki CLOUT MMA 1 na żywo bez żadnych problemów w relacji!