Osoby wchodzące w świat zakładów rozpoczynają swoją przygodę zazwyczaj od znalezienia odpowiedniego bukmachera. I w ten sposób często można trafić na STS. Jest to największy bukmacher Polsce. Co oznacza skrót STS? Poniżej rozwijamy wątpliwości na ten temat.

Co to znaczy STS?

Wyjaśnienie, co znaczy skrót STS, nie stanowi raczej dobrej wskazówki odnośnie do znaczenia samej firmy dla świata sportu. Pod skrótem kryje się nazwa „Start-Typ Sport”. Jest to największa firma bukmacherska w Polsce, posiadająca blisko 450 placówek stacjonarnych oraz ponad 200 tysięcy stałych klientów, regularnie dokonujących zakładów.

Opis, co to znaczy STS, należy uzupełnić także o odniesienie się do oferty STS, która pod względem rozwoju idzie w parze z jego popularnością. Typowanie rozgrywek przybiera coraz to nowe formy. Bukmachera charakteryzuje bardzo rozbudowana i atrakcyjna oferta.

STS skrót - co oznacza dla świata zakładów bukmacherskich?

STS, jako największa firma bukmacherska w naszym kraju, podejmuje szereg działań promocyjnych oraz wspierających wybrane dyscypliny sportowe. Bukmacher widzi bezpośrednią zależność pomiędzy ekspozycją na rynek w postaci licznych banerów wystawianych podczas najważniejszych rozgrywek, a ilością haseł wpisywanych w wyszukiwarkach typu „co znaczy skrót STS" oraz „STS co to jest".

Im więcej obecności STS w różnych dyscyplinach sportowych, tym więcej zainteresowania firmą ze strony kibiców. Co równie ważne, im więcej promocji na poszczególne zakłady, tym więcej potencjalnych nowych klientów. Operator dobrze o tym wie, ponieważ bonus STS składa się z kilku elementów. Wśród jest zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytów.

Start-Typ Sport - założenie firmy

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak powstała firma STS. Miało to miejsce w 1997 roku, a historia, która łączy bukmachera z aktualnymi właścicielami, wydarzyła się dwa lata później. W 1999 Zbigniew Juroszek postanowił nabyć 66% udziałów w katowickiej działalności. Stosunkowo szybko bukmacher zaczął przynosić spore zyski. Co ciekawe, dobra pozycja marki procentowała zagraniczną współpracą.

Pełna nazwa

Star-Typ Sport
Data założenia

1997 rok

Obecny prezes

Radim Haluza