Pierwsza gala Pink MMA, czyli premierowe wydarzenie kontrowersyjnej organizacji MMA. Kiedy pierwsza gala Pink MMA?

Data gali3 czerwca 2022
Miejsce galiWarszawa
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiFlychanelle

Kiedy gala Pink MMA?

Termin pierwszej gali Pink MMA został ogłoszony na długo przed samym wydarzeniem. Jak się okazało, gala Pink MMA odbędzie się na początku czerwca 2022 roku, a konkretniej trzeciego dnia tego miesiąca - w piątek.

Gdzie Pink MMA?

Również lokalizacja pierwszej gali Pink MMA została podana kilka miesięcy przed wydarzeniem. Gdzie odbędzie się Pink MMA? Gala zostanie zorganizowana w stolicy naszego kraju, czyli w Warszawie.

Pink MMA PPV

Transmisja Pink MMA odbędzie się w systemie PPV. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, ile kosztuje PPV na Pink MMA.

Pink MMA bilety

Czy bilety na Pink MMA są dostępne w sprzedaży i ile kosztują? Sprzedaż biletów na Pink MMA wystartowała 23 maja, a więcej na ten temat federacja napisała na swoich mediach społecznościowych.

Pink MMA konferencja

Konferencja Pink MMA zaplanowana została 17 maja w Warszawie. Wówczas powinniśmy poznać więcej konkretów na temat PPV czy biletów na Pink MMA.

Pink MMA ważenie

Ważenie przed Pink MMA, jeśli w ogóle takowe przewidują organizatorzy, odbędzie się zapewne standardowo, czyli dzień przed samą galą.

Pink MMA komentatorzy

Na początku działalności organizacji Pink MMA poznaliśmy jednego z komentatorów. Jak się okazało, będzie nim Dżaga.

Zobacz także - Pink MMA włodarze, zasady

Kto na Pink MMA?

W kolejnych tygodniach włodarze odsłaniali kolejne karty, jeśli chodzi o to, kto zawalczy na Pink MMA. W klatce swoje umiejętności na zasadach MMA zaprezentują między innymi tiktoker Jakub Cheer czy znany z gali MMA VIP MuaBoy.

Walki Pink MMA

Walki Pink MMA to również między innymi zestawienie Filo Drag vs Mariolkaa Rebell. Im bliżej gali, tym organizatorzy coraz konkretniej zapełniali kartę walk zawodnikami i zawodniczkami znanymi głównie w środowisku LGBT.

Zawodnicy Pink MMA

Zawodnicy Pink MMA są ściśle związany ze środowiskiem LGBT, gdyż właśnie taki jest zamysł tej federacji. "Pierwsza tęczowa federacja mma na świecie" - jak czytamy na oficjalnym profilu federacji, która pierwszą galę zorganizuje w czerwcu 2022 roku.

Bukmacher Pink MMA

Czy jakiś polski bukmacher wystawi kursy na Pink MMA? Na ten temat jak na razie nie ma konkretnych informacji.

Karta walk Pink MMA

Karta walk Pink MMA zawiera wiele nazwisk i pseudonimów osób kojarzonymi ze środowiskiem LGBT. Karta walk Pink MMA to między innymi wspomniani wcześniej Filo Drag i Mariolkaa Rebell, Sinckler czy Maksymilian Zięba, znany w sieci jako bo.czeq.

Karta walk pierwszej gali Pink MMA zawiera też pseudonimy Flychanelle, która w przeszłości walczyła między innymi z Lil Masti czy Mua Boya znanego z gali MMA VIP.Jaki jest termin Pink MMA?
Pierwsza gala Pink MMA odbędzie się 3 czerwca 2022 roku.
Kto zawalczy na Pink MMA?
Na Pink MMA zawalczą między innymi Filo Drag czy MuaBoy.