CLOUT MMA to świeża federacja freak fight, która reprezentowana jest przez ambasadorów, takich jak Lexy Chaplin i Sławomir Peszko. Choć opinie na temat organizacji są różne, to spotkała się ona raczej z pozytywnym odzewem. Mimo to pojawiło się kilka propozycji ze strony internautów na temat tego, co mogłoby ulec zmianie. Jedną z nich było logo.

CLOUT MMA zmienia logo - Przyczyną negatywne komentarze

Jak wiadomo, ludzie rzadko pozytywnie reagują na nowości, gdyż zmiany nie przypadają im do gustu. CLOUT MMA, czyli nowa federacja na rynku freak fight została przyjęta dosyć pozytywnie, dlatego też trudno było się do czegoś przyczepić. Okazało się jednak, że internautom nie do końca spodobało się logo federacji. Jeden z widzów postanowił pokazać, jak on zaprojektowałby ten aspekt.

Okazało się, że organizacji spodobał się pomysł przez niego przedstawiony. Dlatego też CLOUT MMA postanowiło rzeczywiście zmienić logo, na to, które zaproponował i zaprojektował jeden z widzów. Federacja postanowiła zaprezentować nowy projekt i podziękowała mu za wkład w zmiany. Ponadto, w opublikowanym poście podkreślili, że to właśnie obserwatorzy mają realny wpływ na to, co się z nią dzieje.

Będą zatem stosować się do różnych głosów swoich fanów i brać je do serca, a następnie wdrażać, jeśli te będą miały duże poparcie. Może to oznaczać, że prośby o konkretne zestawienia zawodników zostaną wysłuchane. Jak wiadomo, Denis Załęcki nie zawalczy na Fame MMA, o czym poinformował sam Boxdel. Czy oznacza to, że zobaczymy go w nowej federacji, prowadzonej przez jego koleżankę, Lexy Chaplin?