Przed nami gali Clout MMA 2! Na nadchodzącej gali dojdzie do aż 12 pojedynków. W klatce zobaczymy między innymi Daniela Omielańczuka, Denisa Załęckiego, Gosię Magical, Nikitę czy Denis Labryga. Jakie są najlepsze typy na Clout MMA 2?

Clout MMA 2 kursy

Gala Clout MMA 2 odbędzie 28 października w Orlena Arenie w Płocku. Przed tym wydarzeniem warto przyjrzeć się kursom bukmacherskim. Największym faworytem na karcie walk Clout MMA 2 jest Konrad Karwat, natomiast najbardziej wyrównanym pojedynkiem według bukmacherów powinno być starcie Najman vs Cios.

Clout MMA 2 typy

Bukmacherzy w większości walk na Clout MMA 2 widzą zdecydowanego faworyta. W naszym typowaniu zdecydowaliśmy się wybrać trzy zdarzenia, które dają łączny kurs 6.93. Sprawdź typy na Clout MMA 2!

Daniel Omielańczuk vs Denis Załęcki

Pierwszy typ i od razu przewidujemy sporą niespodziankę. Denis Załęcki w tym pojedynku jest sporym underdogiem. Omielańczuk ma za sobą piękną karierę. Występował bowiem między innymi w UFC, ACA czy KSW. Jednak każdy kto śledził ostatnie występy tego zawodnika, doskonale zdaje sobie sprawę, że Omielańczuk aktualnie jest cieniem zawodnik sprzed lat.

Widać, że Załęcki tym razem przyłożył się podczas przygotowań i prezentuje dobrą formę. Omielańczuk natomiast jest już bardzo mocno rozbitym zawodnikiem, a jego ostatnia walka pokazała, że z kondycją również nie jest u niego najlepiej. Jeśli Denis podejdzie do pojedynku mądrze to ma szansę pokonać faworyzowanego Omielańczuka.

TYP: Denis Załęcki
KURS: 3.21

Laluna vs Agnieszka Bobek

W tym pojedynku wygrana Laluna wydaje się niemal pewna. Agnieszka Bobek na media treningu pokazała, że niestety nie jest stworzona do sportów walki. Ma ona zdecydowanie lepsze warunki fizyczne od rywalki, jednak przy tak małym doświadczeniu z pewnością trudno będzie jej je wykorzystać. Jeśli Laluna agresywnie ruszy na rywalkę, to bardzo możliwe, że zobaczymy dobrze znane z walk kobiet odwracanie się od ciosów i strach przed otrzymaniem uderzenia ze strony Bobek.

TYP: Laluna przed czasem
KURS: 1.60

Albert Sosnowski vs Remi Gruchała

Media trening pokazał, że niestety Albert Sosnowski jest już tylko cieniem zawodnika sprzed lat. Dragon był bowiem usztywniony, wolny i bez argumentów na pokonanie Remiego. Gruchała natomiast jest młody, agresywny i widać, że solidnie przepracował okres przygotowawczy. Dodatkowo pokazał już na Gromdzie, że nie boi się przyjąć ciosu i jest niezwykle wytrzymały. Jeśli Remi pójdzie na całość, to powinniśmy zobaczyć z jego strony efektowne skończenie.

TYP: Remi przed czasem
KURS: 1.35

clout mma 2 kupon

Clout MMA 2 zakłady - gdzie obstawiać?

Zakłady bukmacherskie na Clout MMA 2 są dostępne w Fortunie. Fortuna to legalny bukmacher, który na wyłączność wystawia kursy na wydarzenia organizowane przez Clout MMA, a przy okazji typowania warto skorzystać z kodu promocyjnego Clout MMA.

Zakłady na Clout MMA 2 znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce MMA -> Clout MMA.

baner clout 2

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem TYPERVIP, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto, bonus 5 PLN za udostępnienie kuponu oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł! Łącznie 635 PLN na start!