Niedawno na karcie walk FAME MMA 21 pojawił się bardzo niespodziewany pojedynek - Adrian Cios zmierzy się z Tomaszem Oświecińskim. Jednak poza samą walką kryje się również bardzo poważny konflikt.

Oświeciński obraził rodzinę Ciosa?

Adrian Cios w swoim ostatnim wywiadzie bardzo ostro wypowiedział się na temat swojego przeciwnika. Cały konflikt zaczął się od obraźliwego komentarza Tomasza na temat Adriana, jak i jego ojca, który brzmi tak:

@mr_cios przygłup to Twój stary że się nie zabezpieczył w czas

Adrian nie pozostał na to obojętny. Bardzo ostro wyraził swoją opinię na temat Tomasza, mówiąc, że zostanie za to ukarany i zrobi wszystko, aby tak było.

To jest człowiek, który w perfidny sposób obraził moją rodzinę, obraził mojego tatę […]. To jest pierwsza osoba zaraz po Marcinie Najmanie, której tak nienawidzę […]. Ja mu powiem wprost, jego bliscy będą cierpieć, oni będą widzieć, jak on cierpi. Będę gnoił go na każdym kroku, upokarzał, pluł na niego.

Dodał też, że będzie dążył, aby ta walka odbyła się na jak najbardziej brutalnych zasadach.

Soccer kicki, stompy, kur*a wszystko. Zero jakichkolwiek zasad i chciałbym dążyć, aby trzecia runda była no-limit, że albo wychodzi on, albo ja