FAME MMA zakontraktowało kolejnego zawodnika. Nowym członkiem tej organizacji został założyciel kanału Abstrachuje - Cezary Jóźwik.

Cezary Jóźwik FAME MMA

O dołączeniu Czarka Jóźwika do organizacji FAME MMA mówiło się już od jakiegoś czasu. Po tym jak w federacji zobaczyliśmy innego członka grupy Abstra - Roberta Pasuta. Na ten moment nie wiadomo z kim zmierzy się Jóźwik. Podczas krótkiego wywiadu w klatce zawodnik przyznał jednak, że trenuje już od jakiegoś czasu. Można zatem spodziewać się, że jego przeciwnikiem będzie również ktoś, kto posiada pewne umiejętności.

Sprawdź również:

Kim jest Czarek Jóźwik?

Kim jest Czarek Jóźwik? To pytanie mogą zadawać sobie fani FAME MMA. Jóźwik to założyciel jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTubie - Abstrachuje. Przez wiele lat tworzył go wspólnie z Rafałem Masnym oraz obecnym zawodnikiem organizacji FAME MMA - Robertem "Sutonatorem" Pasutem. "Abstrachuje", od momentu założenia w 2012 roku, zebrało 3,4 miliona subskrypcji, a filmy na kanale obejrzano łącznie ponad 1,5 miliarda razy. Aktualnie na kanał Jóźwik tworzy filmy tylko z Sutonatorem. O Czarku bardzo głośno było w mediach również przez jego związek z popularną blogerką modową Maffasion. Ich związek trwał cztery lata między 2015 a 2019.