W pierwszy weekend czerwca oficjalnie zakończyliśmy zmagania w najlepszych ligach piłkarskich Europy. Nie oznacza to jednak końca sportowych emocji. Wręcz przeciwnie, przed nami kolejne sportowe wydarzenia. W środowy wieczór czeka nas finałowy mecz Ligi Konferencji Europy, w którym Fiorentina podejmie West Ham. Jeden z bukmacherów oferuje promocję dla nowych graczy. Dzięki niej możemy otrzymać 20 pln zwrotu stawki za przegrany kupon. Jak z niej skorzystać?

Cashbackmania - zyskaj 20 pln freebetu

We wtorkowy wieczór czekają nas mecze barażowe do Ekstraklasy. Wisła Kraków zmierzy się z Puszczą Niepołomice, a Termalica Bruk-Bet podejmie Stal Rzeszów. Czy Biała Gwiazda jest w stanie pokonać drużynę z Niepołomic i powrócić na właściwe tory? Bukmacher GoPlusBet przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać zwrot stawki w formie freebetu o wartości 20 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu GoPlusBet.

Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć "Biorę udział" na stronie bukmachera. W celu otrzymania freebetu 20 pln należy w dniach 05.06-18.06.2023 dokonać wpłaty przynajmniej 100 pln. W tym samym dniu należy zagrać kupon za min. 100 pln. Jeśli kupon okaże się przegrany, gracz następnego dnia otrzyma freebet o wartości 20 pln. Kupon musi zostać rozliczony w dniu, w którym został postawiony! Można otrzymać jeden freebet dziennie. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu zawierającego co najmniej 3 zdarzenia, a każde ze zdarzeń będzie mieć kurs wynoszący co najmniej 1.30. Termin ważności freebetu to 7 dni. Maksymalna wygrana z freebetu to 2279 pln.