Już 22 kwietnia tego roku będzie mieć miejsce KSW 81. Wydarzenie odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim w Arenie Lodowej. Główną walką wieczoru, która jednocześnie promuje galę będzie starcie pomiędzy Adrianem Bartosińskim a Arturem Szczepaniakiem. Przed kolejną galą KSW bukmacher taki jak Fortuna czy STS często proponuje specjalne warunki. Czas sprawdzić, czy jest tak i tym razem. U którego z nich da się obstawiać KSW 81 oraz jakie są na KSW kursy bukmacherskie?

KSW Bukmacher - gdzie można obstawiać KSW 81

Ze względu na to, że KSW bije rekordy popularności w Polsce żaden z bukmacherów nie chce pozwolić sobie na pominięcie tego wydarzenia w swojej ofercie. Tyczy się to oczywiście także Fortuny, która jest partnerem organizacji. Zachęcać do typowania w tym serwisie mogą też wysokie kursy oraz przygotowanych około 20 rynków. W Fortunie wszyscy nowi klienci mogą liczyć na potrójny Zakład bez ryzyka. Łącznie da się uzyskać aż 600 zł! Aby uzyskać jak najwięcej benefitów, warto wykorzystać kod promocyjny Fortuna.

Kolejna gala KSW nie mogła też ujść uwadze zakładom STS. Jest on atrakcyjnym bukmacherem tak pod kątem oferty pre, jak i live. Dodatkowo bardzo możliwe, że na kilka dni przed rozpoczęciem imprezy na stronie będzie można znaleźć specjalną promocję. W każdym razie dla fanów KSW bukmacher STS będzie dobrą opcją ze względu na pokaźny bonus powitalny. Jest nim bonifikata dotycząca aż 3 pierwszych wpłat. Sumarycznie do uzyskania jest aż 1560 zł.

KSW - u jakich bukmacherów znajduje się jeszcze w ofercie?

KSW dostępne jest także w Betclic. Ta globalna marka znana jest z tego, że dostosowuje swoją ofertę do danego kraju. Rynki, które da się obstawiać w Betclic to zawsze zwycięzca walki i sposób jej rozstrzygnięcia. Walki wieczoru objęte są szerszą ofertą. Bardzo możliwe, że niektóre pojedynki będzie można znaleźć także w zakładce Popularne oraz Super kursy.

W jakich pozostałych serwisach polecamy obstawiać, by odnajdować najlepsze na KSW kursy bukmacherskie?

  • Betfan
  • Forbet
  • Superbet
  • TOTALbet
  • LVBet
  • ETOTO

KSW 81 kursy bukmacherskie na 22 kwietnia 2023 r.

Tradycyjnie każdy typer poszukuje jak najwyższych kursów. Czas sprawdzić gdzie dla KSW kursy bukmacherskie są najwyższe. Biorąc pod uwagę poprzednie gale oraz już przygotowaną ofertę na kwietniowe wydarzenie nie da się nie docenić Fortuny. Ze względu na ścisłą współpracę z federacją to w niej znaleźć można obecnie najwięcej różnorodnych rynków. Najbardziej wzbogacona jest walka wieczoru pomiędzy Bartosińskim a Szczepaniakiem.

Konkurencyjnie wygląda także oferta kursowa w Betfan. Dużą zaletą Betfan są wyższe niż u konkurencji kursy na faworytów.  Jeżeli KSW 81 zbliża się wielkimi krokami, a na stronie nie ma jeszcze dostępnych interesujących rynków można skorzystać z funkcji MyBet. Dzięki niej da się zaproponować swoją propozycję zakładu. Jeżeli zostanie zaakceptowana, to pojawi się ona w ofercie.

Betfan oferta

Typy bukmacherskie na KSW 81

KSW 81 to już czwarty tego typu event w 2023 roku. Tempo jednak nie spada, bo ciągle w mediach przekazywane są informacje, o tym, kto wystąpi następnym razem. Wracając do zbliżającej się imprezy warto sprawdzić, jakie typy bukmacherskie cieszą się największym uznaniem wśród doświadczonych i nie tylko obstawiających. Warto pamiętać, że nie zawsze muszą to być podstawowe rynki dotyczące tego, kto wyjdzie jako zwycięzca z ringu.

W tym momencie jednoznacznie należy stwierdzić, że największym echem odbiło się zaplanowane starcie pomiędzy Adrianem Bartosińskim a Arturem Szczepaniakiem. Obaj legitymują się bilansem, który musi wzbudzać szacunek u rywala. W oczekiwaniu na ten pojedynek nie można zapominać, że dojdzie także do rywalizacji pomiędzy Tomaszem Sararą i Errolem Zimmermanem.

Marcin Krakowiak (11-4) vs Henry Fadipe (13-9-1) - kursy bukmacherskie na KSW

Popularny Krakus to faworyt bukmacherów, na co wskazują kursy. Polski fighter ostatni raz występował w tej federacji na KSW 64. Wtedy występ kończył jako pokonany, więc ambicja nakaże mu zapewne walczyć do samego końca z Fadipe. Legitymuje się on bilansem 11-4. Wszystkie z wygranych to wynik nokautu lub poddania rywala. Obecna seria Henry'ego Fadipe to 4 wygrane z rzędu. Całościowy bilans to 13-9-1. Tylko jedno zwycięstwo zdobyte zostało po pełnej walce. To wszystko sprawia, że trudno oczekiwać, by obaj zawodnicy wytrzymali długo w ringu.

Igor Michaliszyn (9-2) vs Krystian Bielski (9-4) - kursy bukmacherskie na KSW

Michaliszyn znajduje się w doskonałej dyspozycji. Potwierdzają to kursy, które od razu nakazują sądzić, że jest on faworytem walki z Bielskim.] Wspomniany Michaliszyn powalczy o piątą wiktorię z rzędu. Na tę chwilę posiada on bilans 9-2. Aż sześć razy wygrana była skutkiem nokautu. Wiele oczywiście zależy od rywala, czyli Krystiana Bielskiego. Jego bilans to 9-4. Cztery rady zawodnik wygrywał poprzez nokaut. Statystyki obu fighterów są dosyć podobne. Jak typować tę walkę? Wiele wskazuje, że po niej rękę do góry unieść może Michaliszyn. Obecnie znajduje się on w świetnej dyspozycji.

Tomasz Sarara (1-1) vs Errol Zimmerman (0-1) - kursy bukmacherskie na KSW

Nastroje obu zawodników przed zbliżającą się walką są wręcz bojowe. Obaj zapowiadają, że wręcz zniszczą swojego przeciwnika już na samym początku starcia. Czy tak się stanie? Bukmacherzy twierdzą, że zdecydowanym faworytem jest Sarara. Obaj nie posiadają zbyt dużego doświadczenia w tej dziedzinie sztuk walki. Do tej pory Polak raz wygrał, a raz przegrał i legitymuje się bilansem 1-1. Holender w MMA walczył tylko raz i poległ, więc jego bilans to 0-1. Było to jednak 15 lat temu. Swoje doświadczenie zbierał on jako kick-boxer i to właśnie stylu znanego z tych sztuk walki należy oczekiwać.

Adrian Bartosiński (13-0) vs Artur Szczepaniak (9-1) - kursy bukmacherskie na KSW

Czas na walkę wieczoru! Wystąpi w niej dwóch zawodników, którzy legitymują się idealnym bilansem. Bartosiński na razie w swojej karierze odniósł same wygrane w MMA. Było ich trzynaście. Szczepaniak tylko raz przegrał i jego aktualny bilans to 9-1. Zwycięstwa zabierze ze sobą do domu pas wagi półśredniej. Zdecydowanym faworytem jest popularny Bartos. Wpływ na to doskonała seria oraz to, że walcząc dotąd w federacji KSW zawsze nokautował rywali. Czy można lepiej opisać tego sportowca?

KSW 81 - karta walk

Na tę chwilę karta walk zapełniona jest czterema starciami, które powinny dostarczyć oczekiwanych emocji typerom. Na rozkładzie znajdują się walki, które można opisać jako te z wyraźnym faworytem oraz te zdecydowanie bardziej wyrównane. Polska federacja KSW zrzesza coraz lepszych fighterów i wynikiem tego są ciekawsze starcia wraz z każdą edycją.

Karta walk KSW 81 zwraca na siebie największą uwagę poprzez starcie o pas wagi półśredniej. Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak powinni dostarczyć gigantycznych emocji na sam koniec dnia. Trzeba pamiętać, że obaj byliby faworytami większości innych starć w swojej kategorii. Jako co-main event doświadczymy potyczki pomiędzy Tomaszem Sararą i Errolem Zimmermanem jako bój w wadze ciężkiej. Typerzy oraz bukmacherzy już zacierają ręce na 22 kwietnia tego roku.

Gdzie można oglądać KSW

Walki największej organizacji MMA w Polsce oglądać można na Viaplay. Jest to platforma streamingowa, która od pewnego czasu zdobywa coraz więcej licencji na interesujące wydarzenia sportowe. Na początku do oferty dołączyła piłkarska Bundesliga a dziś w portfolio skandynawskiej firmy znajduje się też KSW. Co trzeba zrobić, by móc oglądać gale? W tym celu należy być subskrybentem pakietu Total.

Od niedawna Viaplay w swojej ofercie posiada aż 3 pakiety. Tylko najwyższy z nich, czyli właśnie wspomniany Total daje możliwość oglądania walk w KSW. Dobrą wiadomością jest to, że Viaplay obecnie może pochwalić się dobrą jakością usług, z czym mógł być problem na początku świadczenia usług w Polsce. Dodatkowym atutem jest obecność doświadczonych komentatorów i ekspertów. Na tej liście znajduje się np. Mateusz Borek.

KSW 81 najważniejsze informacje

Walka wieczoru będzie jednocześnie starciem o pas wagi półśredniej. Pomiędzy sobą staną Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak, którzy nie zwykli przegrywać. Pierwszy z nich do tej pory nie zaznał smaku porażki w MMA, a Szczepaniak doświadczył tego tylko raz. Bukmacherzy niejako jednogłośnie orzekli, że faworytem jest Bartosiński, ale ringi KSW już niejedno widziały.

Jednym z głośniejszych nazwisk, które znajduje się na karcie walk jest Tomasz Sarara. Dobrze znany w Polsce fighter będzie mierzył się z Errolem Zimmermanem. Kursy na Polaka są stosunkowo niskie, ale w internecie nie brakuje głosów mówiących, że Holender będzie chciał szybko zadecydować o losach pojedynku. Na tę chwilę na odpowiedź na pytanie, czy tak będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Gdzie odbędzie się gala KSW 81?

KSW po raz pierwszy zawita do Tomaszowa Mazowieckiego. Jest to średniej wielkości miasto, które może poszczycić się nowoczesną Halą Lodową. Znany z całorocznego toru łyżwiarskiego obiekt tym razem będzie gościć utalentowanych zawodników MMA. Bilety, które są już dostępne cieszą się dużą popularnością.

KSW 81 to już czwarta gala, która będzie mieć miejsce w 2023 roku. Właściciele organizacji, czyli Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski zaplanowali zgodnie, że chcą, by wydarzenia z walkami MMA odbywały się co miesiąc i na razie plan ten się udaje. Dzięki temu fani typowania walk mogą po zakończeniu jednej gali szykować już na KSW typy na kolejną.


Kiedy odbędzie się gala KSW 81?
KSW 81 odbędzie się 22 kwietnia 2023 roku w Tomaszowie Mazowieckim.
Jaka jest walka wieczoru KSW 81?
Walka wieczoru podczas KSW 81 to Adrian Bartosiński vs Artur Szczepaniak.
Gdzie opłaca się obstawiać KSW?
Najlepsza oferta czeka na obstawiających w Fortunie, STS i Betclic.