Gala Gromda przyciąga uwagę wielu sympatyków walk na gołe pięści z udziałem prawdziwych twardzieli. Zestawienia zawodników na gali są losowane na dzień przed wydarzeniem, dlatego Gromda zakłady bukmacherskie mogą pojawić się dopiero kilkanaście godzin przed galą. Dla każdego bukmachera jest to z pewnością spore utrudnienie. Kto zatem decyduje się na przedstawienie kursów na Gromdę? Gdzie obstawić Gromda zakłady? To wszystko w poniższym artykule.

Gromda Bukmacher - która firma obsługuje zakłady na Gromdę?

Gromda bukmacher? Który nim jest? Od pierwszej do ósmej edycji sponsorem gali Gromda był bukmacher Betclic, który jednak zerwał umowę z tą organizacją 23 marca 2022 roku. Oznacza to, że w Betclic nie obstawimy Gromdy. Kolejnymi bukmacherami, którzy zdecydowali się wystawiać kursy na Gromę był LVBET oraz Noblebet.

Jednak przy okazji ostatnich gal Gromdy żaden bukmacher nie zdecydował się na dodanie do swojej oferty zakładów bukmacherskich na Gromdę. Oznacza to, że aktualnie żadna firma nie obsługuje zakładów na gale Gromda.

Gromda zakłady - gdzie obstawiać?

Obecnie żaden legalny bukmacher nie oferuje zakładów na Gromdę. W przeszłości natomiast walki, które odbywały się na wydarzeniach tej organizacji, można było typować u takich bukmacherów jak Betclic, LVBET oraz Noblebet.

Gromda bukmacher - kiedy obstawiać?

Jeśli któryś z bukmacherów zdecyduje się na wystawienie kursów, to Gromdę będzie można obstawiać dopiero po ceremonii losowania, która odbywa się dzień przed galą. Dopiero wtedy bowiem kibice oraz zawodnicy dowiadują się do jakich zestawień dojdzie na Gromdzie.

Gromda zakłady - kursy

Kursy na Gromdę to problematyczne zadanie dla każdego bukmachera, który zdecyduje się na ich wystawienie. Trzeba bowiem pamiętać, że zazwyczaj o zawodnikach Gromdy wiadomo niewiele, a dodatkowo walki na gołe pięści cechują się dużo nieprzewidywalnością.

Dodatkowym problemem, z którym muszą zmierzyć się osoby wystawiające kursy na gale Gromda jest to, że pary turniejowe zostają ogłoszone dzień przed galą. Bukmacherzy mają zatem niespełna 24 godziny na oszacowanie szans poszczególnych zawodników.

Gromda 14 - gdzie oglądać?

Wileu kibiców może zastanawiać się jak obejrzeć Gromdę? Nadchodzącą galę Gromda 14 będzie można obejrzeć wyłącznie w systemie PPV. Aby obejrzeć transmisję Gromdy, należy wejść na stronę gromda.tv, zarejestrować konto i wykupić pay-per-view. Dostęp do wydarzenia oferowany jest w trzech różnych pakietach cenowych:

 • Basic: 34,99 PLN
 • Premium: 39,99 PLN
 • VIP: 44,99 PLN

Gromda z kodem bonusowym od LVBET na zakłady

Kiedy LVBET oferował zakłady bukmacherskie na Gromdę, gracze chcący typować brutalne walki na gołe pięści mogli liczyć na kod promocyjny LVBET. Mimo tego, że Gromda zakłady nie są już obsługiwane przez tego bukmachera, wciąż można liczyć na kod bonusowy w LVBET. Wystarczy zarejestrować konto z kodem TYPERVIP.

Zakłady z bonusem

Aktualnie Gromda zakłady z bonusem nie istnieją. Jest to spowodowane tym, że przy okazji ostatnich edycji żaden bukmacher nie zdecydował się na wystawienie kursów na gale Gromda.

Gromda kod promocyjny

Kod promocyjny Gromda z pewnością pojawi się zaraz po tym, gdy któryś bukmacher zdecyduje się na przedstawienie swojej oferty na zakłady bukmacherskie na Gromdę. Jednak na ten moment kod promocyjny Gromda nie istnieje. Warto natomiast sprawdzić inne kody promocyjne oferowane przez legalnych bukmacherów.

Gromda zakłady bez ryzyka

Wszystkie firmy bukmacherskie celują w pozyskanie jak największej liczby klientów. Co przyciąga ich uwagę? Większość osób na pierwszy rzut oka patrzy na ofertę zakładów, a później bonusy na start. Najczęściej są to freebety, bonusy bez depozytu, bonusy od wpłaty oraz zakłady bez ryzyka.

Jako że Gromda zakłady nie są oferowane przez żadnego bukmachera dostępnego na rynku, to nie można skorzystać z zakładów bez ryzyka typując Gromdę.

Gromda bukmacher – jak działa bonus na start

Wszystkie promocje bukmacherskie podlegają określonym regułom. Najczęściej w regulaminie określone są warunki obrotu, minimalne kursy oraz czas na wykorzystanie bonusów. Benefity dla Gromdy, w tym bonus na start, są zawieszone. Jest to spowodowane brakiem zakładów bukmacherskich na Gromdę.

Rodzaje zakładów

Jakie zakłady na Gromdę będą możliwe, gdy bukmacherzy zdecydują się dodać tę organizację do swojej oferty? Najprawdopodobniej gracze będą mogli typować podobne zdarzenia, co w przypadku pozostałych sportów walki. Oznacza to, że ofercie powinny znaleźć się takie rodzaje zakładów na Gromdę jak:

 • Wygrana danego zawodnika
 • Pojedynek zakończy się przed czasem
 • Pojedynek zakończy się na punkty
 • Walka zakończy się w pierwszej, drugiej, trzeciej rundzie lub czwartej rundzie
 • Dokładna liczba rund

Gromda bukmacher – rejestracja konta

Aktualnie nie wiadomo, który bukmacher w przyszłości zdecyduje się na wystawianie kursów na Gromdę. Jeśli jednak już któryś doda do swojej oferty zakłady bukmacherskie na tę galę, to warto wiedzieć jak zarejestrować konto. Zazwyczaj proces rejestracji odbywa się w podobny sposób u wszystkich legalnych bukmacherów.

 • Kliknij dowolny baner lub przycisk na naszej stronie
  Przekieruje Cię on do formularza z uzupełnionym kodem promocyjnym
 • Uzupełnij dane podstawowe służące potem do logowania
  Adres e-mail, hasło, akceptacja regulaminu bukmachera i zgoda marketingowa
 • Wypełnij dane osobowe potrzebne do weryfikacji
  Imię, nazwisko, PESEL, nr telefonu i ewentualna zgoda marketingowa na komunikację przez telefon

Zakłady Gromda z aplikacją mobilną

Aktualnie praktycznie każdy liczący się bukmacher na runku posiada również aplikację mobilną. Oznacza to, że jeżeli któryś z legalnych bukmacherów zdecyduje się dodać do swojej oferty zakłady bukmacherskie Gromda, to gracze będą mogli obstawiać typy na Gromdę również za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Pozostali bukmacherzy na Gromdę

Gromdę można było już typować w Betclic, LVBET oraz Noblebet. Jednak czy pozostali bukmacherzy również mieli bądź mają w planach oferować zakłady bukmacherskie na Gromdę?

Betclic Gromda

W zakładach bukmacherskich Betclic Gromda nie widnieje w ofercie ani przedmeczowej, ani na żywo. Jaki jest tego powód? 23 marca 2022 roku Szymon Jadczak poinformował na Twiterze, że współpracę z Gromdą zerwała firma bukmacherska Betclic.

Gromda STS

Jeśli celujesz w obstawianie zakładów na Gromdę u jednego z największych bukmacherów w Polsce, to niestety STS nie będzie dobrym wyborem. Firma posiada ofertę wyłącznie na UFC, KSW i inne gale mieszanych sztuk walk i boksu. Można je typować przedmeczowo oraz na żywo.

Gromda Betfan

Kolejnym z bukmacherów, który niestety nie posiada oferty na Gromdę, jest Betfan. To niewątpliwie minus, ale w zakładce "Sport" znajdziemy ponad 30 dyscyplin sportowych, w tym sporty walki.

Gromda Fortuna

Fortuna, czyli drugi największy bukmacher w naszym kraju nie ma u siebie zakładów na Gromdę. Nic dziwnego, gdyż obecnie firma skupia się na promowaniu i sponsorowaniu freak-fightowych gal jak np. Clout MMA i Prime Show MMA.


Który bukmacher ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na Gromdę?
Obecnie żaden bukmacher nie oferuje zakładów na galę Gromda.
Czy Betclic ma w swojej ofercie Gromdę?
Nie, ale za to można tam obstawiać inne sporty walki, w tym zakłady Fame MMA.
Gdzie obstawiać Gromdę?
Aktualnie Gromda nie posiada bukmachera.