Po gali Prime MMA 7 wielu zaczęło podejrzewać zbliżającą się walkę Najmana z Muranem. Jacek w jednym wywiadzie wyzwał do oktagonu El Testosterona, jednak ten początkowo wypierał się pojedynku.

Walka Najman vs Muran na Clout MMA 4

Wynik sobotniej walki Jóźwiak vs Murański mało komu się spodobał, a szczególnie El Testosteronowi. Najman postanowił skomentować pojedynek wieczoru gali Prime MMA 7, przy okazji dość mocno obrażając Jacka. Między zawodnikami atmosfera stała się napięta, a wielu przypuszczało nadchodzącą walkę.

Można powiedzieć, że pierwszy potyczkę zaczął Muran. To on w wywiadzie zapowiedział, że następnego w oktagonie pokona właśnie Najmana. Jednak Marcin na swoich social mediach zapewnił, że żadnej walki z Jackiem nie będzie.

Słyszałem, że stara gangrena gdzieś tam się do mnie zaczęła przysrywać. Zapomnij lepiej o takiej walce, bo ode mnie dostajesz ciężkie KO k***a i po tobie. Jedziesz k***a na noszach jak piz**usz ostatnio, albo idziesz do snu jak Trypała poszła. Uważaj o czym marzysz, bo marzenia się czasem spełniają.

Minęło zaledwie kilka dni i poznaliśmy kolejne zestawienie z karty walk Clout MMA 4 - oczywiście jest to pojedynek Muran vs Najman! Jak widać, słowa El Testosterona miały jedynie podkręcić całą atmosferę przed ogłoszeniem walki.

Starcie odbędzie się w dystansie 3 rund, na ulicznych zasadach bokserskich. Dodatkowo, jeśli Marcin Najman zostanie zdyskwalifikowany, jego wypłata całkowicie przepadnie.