Michał "Boxdel" Baron na swoich social mediach postanowił pochwalić się przemianą sylwetki. Jak wiadomo, w przeszłości otrzymywał on wiele niepochlebnych komentarzy w kierunku swojej nadwagi. Teraz jest dumny ze swoich postępów i deklaruje swoim fanom, że nie kończy swojej drogi z redukcją masy ciała.

Boxdel chwali się sylwetką na social mediach

Boxdel będący włodarzem najpopularniejszej federacji freak fightowej - Fame MMA, zdecydowanie jest na celowniku prasy, fanów i hejterów. Często znajduje się w centrum uwagi, więc nic dziwnego, że ludzie zwracają uwagę na jego wygląd. W przeszłości był on często hejtowany poprzez komentarze, które odnosiły się do jego nadwagi i sylwetki, jaką prezentuje. Mężczyzna postanowił pokazać fanom swoją przemianę.

Na social mediach udostępnił swoje zdjęcie w czarnej koszuli. Poinformował przy tym, że "to dla niego historyczny dzień". Dlaczego? Wszystko za sprawą faktu, że udało mu się założyć wspomnianą koszulę w rozmiarze L. Zadeklarował również, że na ten moment jego waga wynosi 105 kilogramów i udało mu się już zrzucić aż 32kg! Ponadto Boxdel stwierdza, że jego celem jest na ten moment osiaągnięcie 93 kilogramów.

Co na to internauci? Wszyscy są zachwyceni ciężką pracą włodarza gali i życzą mu powodzenia w osiągnięciu kolejnego celu. Jak można się domyślać, pojawiają się również pozytywne głosy ze strony popularnych influencerów, takich jak Julia Żugaj, Isamu, Fit Lovers, Nitro, czy też Wujek Łuki. Paweł Jóźwiak również dołączył się do gratulacji, pisząc, żeby aż tak nie chudnął, gdyż ten nie chce zbijać wagi do rewanżu.