Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Kilka kolejek przez zakończeniem rozgrywek tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna z Częstochowy - Raków. W ramach ostatniej kolejki Ekstraklasy Pogoń Szczecin zmierzy się z Radomiakiem Radom. Dzięki klasycznej już promocji przygotowanej przez bukmachera Betcris gracz będzie mógł zagrać typ na zwycięstwo Portowców po kursie wynoszącym 50.00! Jakie są warunki skorzystania z boostu kursowego?

Zobacz również: Typy na dziś

Boost 50 na zwycięstwo Pogoni Szczecin

W poprzedniej kolejce Portowcy ulegli doskonale dysponowanemu w ostatnim czasie Górnikowi Zabrze. W ostatnim meczu tego sezonu przyjdzie im się zmierzyć z zajmującym ósme miejsce w ligowej tabeli Radomiakiem. Pogoń Szczecin oficjalnie wywalczyła miejsce w kwalifikacjach do Ligi Konferencji Europy. Po wielu latach pucharowej posuchy kibice ze Szczecina będą mieli okazję wspierać swoją drużynę w pucharach europejskich. Jak odebrać kurs 50.00 na Pogoń u Betcris? Przy okazji warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W dniach 25.05-27.05.2023, do godziny 17:29, zarejestruj konto u bukmachera z kodem “POGON50” i dokonaj depozytu minimum 40 pln. Następnie, należy postawić pojedynczy kupon przedmeczowy na zwycięstwo Pogoni Szczecin w meczu z Radomiakiem Radom w Ekstraklasie. Stawka zakładu powinna wynosić dokładnie 2 pln. Jeśli kupon okaże się trafiony, kurs zakładu zostanie zwiększony do 50.00! Freebet należy wykorzystać na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i kursem poj. zdarzenia wynoszącym co najmniej 1.30. Ważność freebetu to 3 dni, a maksymalna wygrana wynosi 1000 pln.