Walka Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski na Punchdown 3 była walką wieczoru gali na liście. Kto wygrał walkę Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski? Opis walki Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski – jak przebiegała?

Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski Punchdown 3

Walka Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski została ogłoszona w ostatniej chwili. Pierwotnie rywalem Witczaka miał być Norbert „Warszawski Dresik” Janecki, jednak wycofał się z pojedynku w związku z izolacją wynikającą z kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem. Organizatorzy Punchdown 3 szukali więc zastępstwa dla zawodnika, który wypadł z karty walk i tak narodził się pomysł na walkę Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski Punchdown 3.

Kto wygrał walkę Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski?

O tym, kto wygrał walkę Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski, przekonaliśmy się w sobotni wieczór. Wcześniej wiedzieliśmy natomiast, kto wygrał pierwszą walkę Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski. Doszło do niej podczas gali Poznań Freefight w lutym 2017 roku, kiedy panowie zmierzyli się na zasadach kicbokserskich. Pojedynek Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski zdecydowanie wygrał wówczas Witczak, rozbijając swojego rywala już po kilkudziesięciu sekundach walki.

Wynik Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski

Wynik Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski poznaliśmy w sobotni wieczór na sam koniec gali Punchdown 3. Była to bowiem ostatnia walka i najważniejszy pojedynek wieczoru. Jak się okazało, ponownie pojedynek tych dwóch zawodników wygrał Witczak, który triumfował decyzją sędziów.

Wynik Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski przewidywali, jak się okazało słusznie, bukmacherzy. Zdaniem kursów wystawionych przez firmę TOTALbet, zdecydowanym faworytem tego pojedynku był Witczak (1.25). Kurs na wygraną Ciesielskiego wynosił 3.10.

Opis walki Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski

Opis walki Piotr "Bonus BGC" Witczak - Krzysztof "Bodychrist" Ciesielski dla wielu może być zaskakujący. Kibice spodziewali się bowiem, że Ciesielski, który wziął pojedynek na zastępstwo w ostatniej chwili, szybko padnie po ciosach Witczaka. Jak się okazało, "Bodychrist" postawił swojemu rywalowi trudne warunki, przez co pojedynek potrwał na pełnym dystansie. Sędziowie po komplecie uderzeń z obu stron wskazali triumf "Bonusa BGC", który tym samym drugi raz w karierze pokonał "Bodychrista".

Piotr "Bonus BGC" Witczak pokonał Krzysztofa "Bodychrista" Ciesielskiego decyzją sędziów