Już kilka miesięcy minęło od ostatniego meczu reprezentacji Polski. Wynik osiągnięty na Mistrzostwach Świata w Katarze był lepszy aniżeli sama gra biało-czerwonych. Dlatego też z posadą selekcjonera pożegnał się Czesław Michniewicz, a nasi kadrowicze do eliminacji EURO przystąpią z Fernando Santosem za sterami. Wiele obiecujemy sobie po tym meczu, podobnie jak bukmacher Betcris. Przygotował dla nas specjalną ofertę promocyjną.

Freebety na mecz Czechy – Polska

Wprawdzie Polska wygrała w 2018 roku z Czechami w meczu towarzyskim, jednak w pamięci kibiców wciąż tkwi bolesna porażka z Euro 2012. Nasi sąsiedzi wygrali wówczas 1:0, a biało-czerwoni zajęli ostatnie miejsce w grupie. W piątek obie reprezentacje narodowe zmierzą się w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy. Będzie to zarazem pierwsze spotkanie Fernando Santosa w roli selekcjonera naszej drużyny. Portugalczyk pożegnał z kadry Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka. Absencja pomocnika ucieszyła wielu kibiców, którzy nie optowali za tym, żeby zawodnik Al Shabab dał sobie już spokój z grą dla reprezentacji Polski. Najbliższe mecze z Czechami i Albanią pokażą, czy trener miał co do niego rację.

Zajrzycie też do naszej zakładki Typy Dnia. Znajdziecie tam wiele propozycji do gry od użytkowników naszego portalu.

Pech przed meczem z Czechami nie opuszcza reprezentacji Polski. Z powodu kontuzji wypadło już kilku zawodników, a problemy zdrowotne zgłaszają kolejni. Fernando Santos wobec kontuzji Jana Bednarka zdecydował się już w jego miejsce dowołać Bartosza Salomona. Ponadto pierwsze powołanie w karierze otrzymał Ben Lederman. 22-latek rozwija się w szybkim tempie w Rakowie Częstochowa i niewykluczone, że zadebiutuje w reprezentacji Polski w meczu z Czechami. Wielką niewiadomą pozostaje zarówno ustawienie, jak i wybory personalne Fernando Santosa. Wierzymy jednak, że wbrew temu, co twierdzą najlepsi bukmacherzy, to biało-czerwoni będą w piątek górą.

Regulamin

Zasady promocji Betcris

Promocja Betcris oferuje nam zyskanie dwóch korzystnych freebetów. Co zatem należy zrobić? Dokonać depozytu na co najmniej 75 zł i postawić za taką samą kwotę kupon AKO zawierający przynajmniej 3 zdarzenia. Musi na nim znaleźć się również typ z oferty na mecz Czechy – Polska. Minimalny kurs dla pojedynczego zdarzenia to 1.30. Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany, bukmacher doda do naszego konta freebet o wartości 15 zł. W przypadku porażki otrzymamy freebet o wartości 15 zł oraz dodatkowo bonus o wartości 20 zł. Koniecznie jednak musie posiadać konto u tego bukmachera. Jeśli jeszcze go nie macie, załóżcie je z naszym kodem promocyjnym Betcris. Zapewni to dostęp do bonusu powitalnego bukmachera.

Warunki promocji Betcris