W sobotnie popołudnie obecny Mistrz Anglii, Manchester City, zmierzy się z Sheffield United. Legalny bukmacher Betfan oferuje bonusowe 300 PLN za wygraną podopiecznych Pepa Guardioli w ich ostatnim starciu w 2023 roku.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponudokładnie 25 PLN
Wymagane zdarzeniedowolne zdarzenie w meczu Man City vs Sheffield Utd
Bonus300 PLN w przypadku, gdy City wygra z Sheffield
Obrótbez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Manchester City w środowy wieczór odrobił straty i ostatecznie pokonał Everton 3:1. Niemniej jednak The Citizens nadal tracą kilka punktów do lidera z Anfield. W sobotę o 16:00 Phil Foden i spółka powalczą z Sheffield United.

Jak odebrać bonus?

W dniach 28.12 - 30.12.2023, do godziny 16:00, zarejestruj konto u bukmachera z kodem TYPERVIP i dokonaj depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 25 PLN. Kolejno należy postawić pierwszy w historii konta kupon przedmeczowy SOLO lub AKO za dokładnie 25 PLN i zagrać dowolne zdarzenie na mecz Manchester City vs Sheffield United. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Gracz otrzyma freebet o wartości 300 PLN ciągu 48h od zakończenia meczu, jeśli Man City wygra w tym starciu.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Wpłać dokładnie 25 PLN depozytu
  • Zagraj kupon AKO lub pojedynczy i umieść na nim dowolne zdarzenie dotyczące meczu Man City vs Sheffield Utd
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 25 PLN, a kurs ogólny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli Man City wygra wspomniane starcie, otrzymasz bonus 300 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 30.12.2023 do godziny 23:59. Promocja jest ograniczona dla pierwszych 300 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet promocji. Kupon musi być zagrany za środki z salda głównego. Freebet jest ważny 72h od przyznania. Freebetem grasz jak chcesz, bez żadnych wymagań co do kursu. Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN
kod promocyjny betfan bonus 300 za wygraną city