Typy na walkę Błoński vs Fit Lovers na FAME MMA 12, czyli walka poprzedzająca pojedynek wieczoru sobotniej walki. Kto jest faworytem tego starcia?

Zakłady bukmacherskie Błoński vs Fit Lovers na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Błoński vs Fit Lovers można znaleźć w sekcji Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do tej walki, w której zadebiutuje Mateusz z Fit Lovers – na ten debiut z pewnością wiele osób czekało!

Kursy Błoński vs Fit Lovers na FAME MMA 12

Kursy na walkę Błoński vs Fit Lovers wskazują na to, że faworytem jest pierwszy z zawodników. Trudno się temu dziwić – Kacper Błoński jest niepokonany w FAME MMA, dodatkowo „zajarał się” MMA i widać, że rozwija się w szybkim tempie. Na jego drodze stanie Mateusz Janusz, debiutujący w klatce były zawodnik sportów sylwetkowych. Mateusz z Fit Lovers ma od lat styczność ze sportem, jednak z pewnością nie zastąpi to wielomiesięcznych treningów Błońskiego w MMA.

Typy na Błoński vs Fit Lovers na FAME MMA 12

Jeśli chodzi o typy na Błoński vs Fit Lovers, zgadzamy się z bukmacherami i typujemy, że Blonsky wygra. Nie wiemy czy przed czasem, czy na punkty, ale według nas debiutant nie poradzi sobie z bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Blonsky rozwija się z walki na walkę i nic nie wskazuje na to, żeby miał dopisać do swojego rekordu premierową porażkę.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 12.

Nasz typ – Kacper Błoński pokona Mateusza z Fit Lovers, kurs 1.48