Trzecia walka na CLOUT MMA 1 rozpoczęła się na darmowej transmisji, na platformie YouTube. Pomimo problemów z PPV dostaliśmy pokaz umiejętności, którzy Dominik Pudzianowski i Błażej Augustyn nabyli podczas przygotowań do walki. Kto jednak był lepszy w całym pojedynku?

Dominik Pudzianowski vs Błażej Augustyn na CLOUT MMA 1

Kolejne starcie na gali CLOUT MMA 1, podczas którego PPV w tym czasie wciąż pozostawiało wiele do życzenia. W tym przypadku już od pierwszej rundy pojedynku mieliśmy do czynienia z ogromnie wyrównanym starciem. Obaj mężczyźni wydawali się zdeterminowani do tego, by wyjść z walki triumfem. W tym przypadku trudno było określić, kto był lepszy.

W drugiej rundzie mieliśmy do czynienia z bardzo podobną sytuacją. Widać było jednak, że to Augustyn był tym bardziej ruchliwym zawodnikiem. Jego rywal preferował czekanie na zadanie ostatecznego ciosu. W trzecim etapie to właśnie Błażej wydawał się lepszy i mocniejszy. Trudno było zobaczyć szansę na zwycięstwo Pudziana.

Aby wygrać, Dominik musiałby odważyć się na pójście do przodu. W rezultacie nic dziwnego, że po przewalczonych 3 rundach Błażej Augustyn zwycięża jednogłośną decyzją sędziów! Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo CLOUT MMA 1!