Przed nami kolejny już weekend wypełniony po brzegi sportowymi zmaganiami. W najbliższe dni czeka nas wiele ciekawych zestawień. Manchester City podejmie jednego z kandydatów do spadku, Leeds, a Liverpool zmierzy się z Brentford. Działo będzie się również na francuskim podwórku, gdzie Lens zmierzy się z Marsylią. Jeden z bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać freebet o wartości aż 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bezpieczny kupon na weekend

Ten mecz z pewnością będzie miał bezpośredni wpływ na losy mistrzostwa Anglii w tym roku. Będące w doskonałej formie Newcastle podejmie rewelacyjny Arsenal Mikela Artety. Z drugiej strony czeka nas starcie drużyn, które nie są w formie życia - Crystal Palace zagra bowiem z Tottenhamem. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebet o wartości 50 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Gracz może otrzymać freebet o wartości 50 pln. Aby otrzymać freebet, w dniach 05.05 - 07.05.2023, należy dokonać depozytu min. 100 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 100 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Jeśli kupon okaże się przegrany gracz otrzyma freebet w wysokości 50 pln. Freebet należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO (min. 3 zdarzenia) w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.