Nie milkną echa po kontrowersyjnej decyzji sędziów w walce wieczoru gali Prime MMA 7. Jacek Murański wygrał z Pawłem Jóźwiakiem po trzech rundach przez niejednogłośną decyzję sędziów.

Jóźwiak zapowiada zmianę werdyktu

Walka wieczoru Prime MMA 7 potrwała pełen dystans. Po trzech rundach wydawało się, że Paweł Jóźwiak zostanie ogłoszony zwycięzcą, jednak tak się nie stało. Sędziowie niejednogłośną decyzją wskazali Jacka Murańskiego jako wygranego. Od razu po gali o tym werdykcie wypowiedział się Marcin Najman.

W komentarzach na Twitterze wciąż trwa gorąca dyskusja na temat wyniku tej walki. Uwagę przykuwa komentarz Pawła Jóźwiaka, który wprost stwierdził, że dojdzie do zmiany werdyktu!

jozwiak twitter
Twitter

Na ten moment nie wiadomo jednak, czy jest to po prostu zapowiedź formalnego protestu ze strony Jóźwiaka, czy może prezes FEN dostał pewne zakulisowe informacje. Historia pokazuje, że zmiana werdyktu jest możliwa. Tak stało się chociażby po skandalicznej decyzji sędziów po walce Don Kasjo z Adrianem Polakiem.

Informacje o zmianie werdyktu potwierdził również dziennikarz Michał Rogoziński. Zatem wszystko wskazuje na to, że to jednak Paweł Jóźwiak zostanie ogłoszony zwycięzcą.