Vertez był jednym z pierwszych youtuberów, którym udało się wybić i stali się rozpoznawalni. Szczyt jego popularności jednak przeminął, a w ostatnim czasie znów stało się o nim głośno z powodu afery Pandora Gate. Kim jest Vertez? Sprawdź w poniższym artykule!

Kim jest Vertez?

Kim jest Vertez? Kto to Vertez? Vertez to polski youtuber tworzący głównie treści gamingowe. Swoje konto na platformie YouTube założył w 2011 roku i od tamtego czasu zgromadził na nim ponad milion subskrypcji. Największą popularnością na jego kanale cieszyły się filmy z gry Minecraft.

W 2023 roku Vertez stał się jedną z głównych postaci zamieszanych w aferę Pandora Gate.

Vertez imię i nazwisko

Jak nazywa się Vertez? Imię i nazwisko Verteza to Bartosz Kwaśniewski.

Bartosz "Vertez" Kwaśniewski wiek

Vertez ile ma lat? Youtuber urodził się 13 stycznia 1991 roku, a więc aktualnie ma 32 lata.

Bartosz "Vertez" Kwaśniewski wzrost

Niestety aktualnie nie wiadomo ile dokładnie centymetrów wzrostu ma Vertez.

Bartosz "Vertez" Kwaśniewski pochodzenie

Vertez urodził się i pochodzi z Wrocławia. Mieszka tam do dziś.

Vertez drama

Vertez przez lata nie był kojarzony z żadnymi dramami. Wszystko zmieniło się jednak we wrześniu 2023 roku, gdy w polskim internecie wybuchła prawdopodobnie największa afera w historii, czyli Pandora Gate.

Vertez Pandora Gate

Vertez Pandora Gate, czyli co łączy youtubera z tą aferą? Pandora Gate to afera dotycząca youtuberów i influencerów, którzy wiele lat temu utrzymywali niestosowne relacje z dziewczynami będącymi poniżej 15 roku życia. Jak się okazało Vertez również zaliczał się do grona tych twórców.

Dlaczego Olciak93 wymieniła Verteza w wywiadzie?

O tym, że Vertez jest zamieszany w aferę Pandora Gate, postanowiła powiedzieć Ola Adamczyk znana jako Olciak93. Dziewczyna postanowiła opowiedzieć o swoich relacjach z Vertezem w filmie Boxdela.

Sytuacja jest na tyle obrzydliwa, że ja miałam wtedy 13 lat (...) on dążył do spotkania, zapraszał mnie do swojego miasta rodzinnego, w którym jeszcze kiedyś mieszkał. (...) Taka osoba jak Vertez jest po prostu szkodliwa bardzo. Ja nie mam z nim kontaktu, już od bardzo dawna nie mam z nim kontaktu, więc ja nie jestem w stanie stwierdzić, czy on kiedykolwiek z tego wyrósł. (...) W moim prywatnym odczuciu, jeżeli chodzi o moje historie, w mojej historii, moim zdaniem na numer jeden, jeżeli chodzi o obrzydliwość, był Vertez potem dopiero Stuart.

https://twitter.com/axeluszek/status/1709644406544855529

Bartosz "Vertez" Kwaśniewski Minecraft

Vertez największą popularność zdobył dzięki grze Minecraft. To filmy właśnie z tej gry cieszą się na jego kanale YouTube największą liczbą wyświetleń.

Vertez YouTube

Vertez kanał na Youtube założył 3 czerwca 2011 roku. Aktualnie zgromadził na nim 1,14 miliona subskrypcji, a jego wszystkie jego filmy zostały wyświetlone prawie 400 milionów razy.

Vertez Instagram

Vertez Instagrama prowadzi pod nickiem @vertezalke. Na ten moment jego profil na tej platformie obserwuje nieco ponad 60 tysięcy użytkowników. Warto dodać, że ostatni post Vertez zamieścił 13 lipca 2023 roku i od tamtego czasu pozostaje nieaktywny na Instagramie.


Jak nazywa się Vertez? 
Vertez w rzeczywistości nazywa się Bartosz Kwaśniewski.
Ile lat ma Vertez? 
Vertez w 2023 roku ma 32 lata.