Co-Main Event gali CLOUT MMA 1, czyli pojedynek, w którym Zbigniew Bartman zmierzył się z Tomaszem Hajto! Walka, na którą czekało wielu, jednak wygranym w niej mógł być tylko jeden! Kto wygrał - piłka nożna czy może siatkówka i minus 15 lat? Przekonajcie się już teraz!

Siatkówka wygrywa z piłką nożną na CLOUT MMA 1

Magiczne kopnięcia Hajto, czy też silne ciosy Bartmana? Pierwsze uderzenia były niemal równoczesne. Po chwili jednak pojawiła się fala ciosów ze strony Tomasza w stronę siatkarza, co było ogromnym zaskoczeniem. Rywal nie mógł ukryć irytacji tym faktem i już po chwili zaatakował swojego przeciwnika ze zdwojoną siłą. Doszło do klinczu, w którym Bartman był silniejszy i po chwili pierwszy etap został zakończony.

Druga runda rozpoczęła się mocnym wejściem Bartmana. Już po chwili mężczyzna zdecydował się na frontkick w stronę Tomasza Hajto, który w jego wyniku upada. Jego rywal nie mógł nie wykorzystać sytuacji i doprowadził do duszenia. W jego wyniku Zbigniew Bartman pokonał Tomasza Hajto przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie!

Już teraz zobaczcie wyniki CLOUT MMA 1 na żywo!