Artur „Rybson” Gębicz wygrał z Aleksandrem „RandomBrucem” Kardasiem przez techniczny nokaut. RandomBruce dwukrotnie leżał na deskach oktagonu, zaś za trzecim razem sędzia przerwał pojedynek.

Randombruce trzy razy na deskach. Rybson nokautuje przeciwnika w drugiej rundzie

Pojedynek rozpoczął się od agresywnego ataku Bruca, który wykonał kombinację low Kick i prawy prosty. Cios dosięgnął głowy Rybsona i na moment go zamroczył. Kolejne minuty pierwszej rundy, to systematyczna wymiana ciosów pomiędzy przeciwnikami. W ostatnich sekundach Rybson przejął inicjatywę i wyprowadzał kolejne ciosy w gardę RandomBruca. W narożniku RandomBruca znalazł się Boxdel, zaś Rybsona wspierał w przerwach Sylwester Wardęga.

Druga runda to agresywny atak Rybsona i kombinacje sierpowy, prosty. Bruce w 1:15 minucie drugiej rundy liczony był do 7 po nokautującym ciosie Rybsona. W 30 sekundzie drugiej rundy Bruce liczony był po raz drugi. Wyraził chęć do wznowienia wali, jednak decydujący cios Rybsona powalił go po raz trzeci. Rybson wygrał z RandomBrucem poprzez techniczny nokaut.