Antykonfident to kolejny z zawodników, który spróbuje swoich sił w MMA na drugiej edycji gali MMA-VIP, za którą stoi Marcin Najman. Kto to Antykonfident? Antykonfident wiek – czy wiadomo, ile ma lat? Antykonfident YouTube – od czego zaczęła się jego działalność na YouTube? Antykonfident vs Żurom – kiedy odbędzie się ich walka? Antykonfident MMA – czy walczył już wcześniej? Antykonfident Instagram – czy posiada konto na tym portalu społecznościowy?

Kto to Antykonfident?

kim jest antykonfident

Antykonfident, czyli Rafał Podejma, to twórca internetowy, który swoją działalność rozpoczął na YouTube. Poza tym o jego życiu prywatnym czy działalności poza internetem nie wiadomo zbyt wiele. Z pewnością więcej dowiemy się przy okazji wywiadów czy konferencji przed jego walką na gali MMA-VIP 2.

Antykonfident wiek, waga, wzrost

Antykonfident wiek, waga, wzrost – na ten temat również nie wiadomo zbyt wiele. W jednym z filmików mężczyzna zdradził, że choć jest dobrze zbudowany, waży około 72 kilogramów. Z kolei w wywiadzie dla portalu MMA.pl stwierdził, że w listopadzie 2020 roku musiał poddać się operacji, a po wyjściu ze szpitala ważył zaledwie 60 kilogramów. - Muszę odbudować siłę i wszystko ogarnąć, żeby zaprezentować się konkretnie na gali - przyznał Podejma.

 

 

Antykonfident YouTube

Działalność Antykonfidenta na YouTube zaczęła się od tego, że nagrał on filmik nagłośniający sprawę "pseudofachowca", który oszukał jego siostrę. Ostry język i ekspresja sprawiły, że użytkownicy YouTuba zaczęli chętnie oglądać jego nagrania, a on poszerzył swoją działalność o filmy z treningów, dotyczące odżywiania się czy różnego rodzaju wydarzeń z jego życia.

 

Kanał o nazwie „Antykonfident”, który został założony w październiku 2019 roku, subskrybuje 65 tysięcy widzów. Łącznie filmy na tym kanale obejrzano ponad 10 milionów razy.

Antykonfident MMA

Antykonfident MMA - walka na gali MMA-VIP 2 nie będzie jego debiutancką, jeśli chodzi o MMA. Mężczyzna w przeszłości trenował w słynnym klubie Ankos MMA Poznań i stoczył nawet kilka amatorskich walk. Zapisy z jego pojedynków są dostępne na jego kanale na YouTube.

Zobacz także: Kiedy gala MMA-VIP 2?

Antykonfident walka

walki antykonfidenta

Antykonfident walka – jaki jest jego bilans w amatorskim MMA? W sieci można znaleźć informacje, według których zawodnik reprezentujący klub z Poznania trzy pojedynki wygrał, a jeden przegrał. Jego zawodowy bilans rozpocznie się od pojedynku na gali Najmana.

Antykonfident vs Żurom

Antykonfident vs Żurom – ten pojedynek będzie jednym z hitów gali MMA-VIP 2. Zarówno dla Antykonfidenta, jak i Żuroma będzie to debiut w zawodowym MMA, jednak z pewnością większe doświadczenie w trenowaniu zarówno na siłowni, jak i sportów walki posiada Podejma. Zakłady bukmacherskie Fortuna faworyta widzą właśnie w Antykonfidencie. Kurs na jego triumf wynosi około 1.40.

Antykonfident Instagram

Antykonfident Instagram – wszystko wskazuje na to, że mężczyzna nie posiada konta na tym popularnym serwisie społecznościowym. Gdy oficjalny profil MMA-VIP wrzuca grafiki z zawodnikami lub kartą walk, oznaczane są profile danych zawodników. Zdecydowana większość jest oznaczana, a Podejma nie, więc wygląda na to, że najzwyczajniej w świecie nie używa on Instagrama.


Jak nazywa się Antykonfident?
Imię i nazwisko Antykonfidenta to Rafał Podejma.
Czy Antykonfident walczył kiedyś w MMA?
Tak, w przeszłości toczył amatorskie walki jako zawodnik klubu Ankos MMA.