Anastasiya vs Esmeradla walka na Punchdown 3 – na ten pojedynek wszyscy czekają! Starcie Anastasiya vs Esmeralda będzie walką, która poprzedzi pojedynek wieczoru podczas gali Punchdown 3. Kiedy walka Anastasiya vs Esmeralda? Jakie są kursy na walkę Anastasiya vs Esmeralda?

Anastasiya vs Esmeradla walka na Punchdown 3

Anastasiya vs Esmeradla walka na Punchdown 3 – gdy organizacja Punchdown ogłosiła ten pojedynek, wielu kibiców sportów walki zastanawiało się, o co... tak naprawdę chodzi. Będzie to pierwszy pojedynek pań w historii Punchdown, a zawodniczki zmierzą się w starciu, które poprzedzi walkę wieczoru - Piotr "Bonus BGC" Witczak - Norbert "Warszawski Dresik" Janecki.

Kiedy walka Anastasiya vs Esmeradla? Gala Punchdown 3 odbędzie się 20 marca. Wtedy właśnie dojdzie do starcia Anastasiya vs Esmeradla. To, kiedy walka Anastasiya vs Esmeradla dokładnie się odbędzie, jeśli chodzi o godzinę, jest trudne do wskazania. Walka pań poprzedzi pojedynek wieczoru pomiędzy „Bonusem BGC” a „Warszawskim Dresikiem”, a start całej gali zaplanowany jest na godzinę 20.00.

Anastasiya Punchdown 3

anastasyia punchdown

Kim tak naprawdę jest tajemnica Anastasiya z Punchdown 3? Anastasiya Yandaltsava pochodzi z Białorusi. W Polsce dała się poznać przede wszystkim jako uczestniczka kontrowersyjnych reality show emitowanych na antenach stacji MTV Polska, jak „Ex na plaży” czy „Warsaw Shore”. W obu tych przypadkach nie była szczególnie lubiana przez innych uczestników, głównie ze względu na swoje zachowanie oraz zbyt dużą pewność siebie.

W trakcie jednego z sezonów „Warsaw Shore” związała się z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem, który także próbował swoich sił w sportach walki – podczas gali FAME MMA 7 przegrał przed czasem ze znacznie bardziej doświadczonym Pawłem „Popkiem Monsterem” Mikołajuwem. Para rozstała się jednak po kilku miesiącach w atmosferze skandalu, o czym głośno było w polskich mediach plotkarskich.

Anastasiya na Punchdown 3 zadebiutuje w sportach walki. Wygląda więc na to, że jedyne bójki, jakie toczyła w swojej karierze, to te podczas reality show, kiedy konfrontowała się z innymi uczestniczkami i współlokatorkami.

Esmeralda Punchdown 3

Znacznie większe doświadczenie w sportach walki ma Monika „Esmeralda” Godlewska. Na swoim koncie ma ona bowiem dwa pojedynki w organizacji FAME MMA na zasadach MMA. Obie te walki przegrała - najpierw na FAME MMA 3 z Martą "Linkimaster" Linkiewicz, a podczas FAME MMA 5 z Eweliną "Eweloną" Kubiak. W obu przypadkach pojedynki zakończyły się porażką Godlewskiej już w pierwszych rundach starcia.

W przeciwieństwie do swojej rywalki wie ona jednak, z czym wiąże się wyjście na arenę walki, jaka presja temu towarzyszy i jakie jest to uczucie, jak przyjmuje się cios w twarz. Między innymi te czynniki oraz przewaga w warunkach fizycznych sprawiają, że bez wątpienia jest ona faworytką starcia z reprezentantką Białorusi.

Anastasiya vs Esmeralda kursy

kontrowersje walka esmeralda

Kursy na walkę Anastasiya vs Esmeralda oferuje oficjalny sponsor gali Punchdown 3, czyli bukmacher TOTALbet. Faworytką starcia jest Godlewska, której triumf wyceniono na kurs 1.50. Z kolei kurs na jej przeciwniczkę wynosi 2.40. Wytypować można także to, która z zawodniczek jako pierwsza będzie uderzać, jednak jest to loteria wynikająca z losowania, więc kursy na te zdarzenia są idealnie równe.

Zobacz: Typy na Punchdown 

Anastasiya vs Esmeralda kontrowersje

Walka Anastasiya vs Esmeralda od samego początku wzbudza spore kontrowersje. Po pierwsze – policzkować po raz pierwszy pod szyldem Punchdown będą się dwie kobiety. Obie panie nie przepadają za sobą, co wielokrotnie podkreślają przy okazji publicznych wystąpień. Na kilkanaście dni przed galą sporo mówi się także o... wadze Godlewskiej. Kobieta sporo przytyła i nie przypomina zawodniczki, która walczyła z Linkiewicz czy Kubiak. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że w związku z tym siła jej ciosu powinna być większa, niż miało to miejsce przy okazji pojedynków podczas FAME MMA, gdzie raczej przegrała swoje walki do jednej bramki. Jak będzie tym razem?


Kiedy walka Anastasiya vs Esmeralda?
Walka odbędzie się 20 marca.
Kto według bukmacherów jest faworytem walki Anastasiya vs Esmeralda?
Według bukmacherów faworytem starcia jest Esmaralda, na którą kurs wynosi 1.50