Od jakiegoś czasu po Internecie krążą plotki, że jeden z pojedynków karty walk Clout MMA 5 ma się nie odbyć. Chodzi oczywiście o starcie Ferrariego z Denisem Załęckim. Federacja postanowiła wypowiedzieć się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Amadeusz Ferrari chce zrezygnować z walki

Powodów, przez które main event Clout MMA 5 mógłby zostać odwołany, jest wiele. Jednak według samej federacji, Amadeusz Ferrari jeszcze nie złożył rezygnacji z walki. Co więcej, jeśli doszłoby do tego, Roślik zostałby ukarany bardzo wysoką grzywną.

Zawodnik postanowił odpowiedzieć na komunikat organizacji. Ferrari wyjaśnił, że informował włodarzy o jego aktualnej sytuacji. Powodem odwołania walki może być nawrót nowotworu a mamy Amadeusza.

Uzgodniliśmy, że się prześpię i dam Ci ostatecznie znać, a dzisiejszego Cage nie będzie. Wchodzę kilka godzin później na Internet i się dowiaduje zupełnie innej wersji, w której okłamujesz ludzi, a mnie stawiasz w złym świetle.

Według Roślika federacja wiedziała o wszystkim. Mimo to został wstawiony post, który stawia zawodnika w złym świetle. Na ten moment jeszcze nie wiadomo, czy walka z Załęckim się odbędzie.